Follow Us!

Image

O spotkaniu w Jełowiej, ciężko napisać coś dobrego, gdyż przegrana 5:1 nie daje wręcz takich możliwości. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0 i mimo nie najlepszej gry naszego zespołu nic nie zwiastowało takiej tragedii. Wręcz przeciwnie na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani, zaczęła się ona bardzo dobrze, gdyż w 47’ wprowadzony po przerwie Zioła strzelił bramkę na 1:1. Na odpowiedz gospodarzy nie czekaliśmy zbyt długo bo w 49’ było już 2:1 za sprawą najlepszego strzelca Startu M. Stępnia. Ten sam zawodnik nie pomylił się również w 66’ tym razem z rzutu karnego. Nasza gra nie wyglądała do tego gola tragicznie, gdyż stwarzaliśmy sytuacje do zdobycia gola i go zdobyliśmy niestety sędzia liniowy dopatrzył się absurdalnego spalonego przy dobitce Szramskiego, ponadto wprowadzony Zioła grał heroicznie ze złamanym nosem po starciu z bramkarzem gospodarzy. W ostatnich minutach nie mając nic do stracenia nasz zespół został skarcony za zbyt odważne ataki dwoma golami i wynik końcowy jest jaki widać. Szkoda tego meczu bo tracimy, raz punkty a dwa kolejnego zawodnika.