Terminarz: UKS Rodło Opole | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 13.08.2016 17:00 h Olimpia Lewin Brzeski - UKS Rodło Opole3 - 2 Przegrana
2 Kolejka 2 20.08.2016 17:00 h UKS Rodło Opole - LZS Chrząstowice3 - 2 Wygrana
3 Kolejka 3 27.08.2016 17:00 h GKS Starościn - UKS Rodło Opole4 - 0 Przegrana
4 Kolejka 4 03.09.2016 16:30 h UKS Rodło Opole - KS Unia Kolonowskie2 - 2 Remis
5 Kolejka 5 10.09.2016 16:00 h GKS Grodków - UKS Rodło Opole1 - 5 Wygrana
6 Kolejka 6 17.09.2016 16:00 h UKS Rodło Opole - LKS Źródło Krośnica4 - 0 Wygrana
7 Kolejka 7 24.09.2016 15:00 h LZS Mechnice - UKS Rodło Opole5 - 2 Przegrana
8 Kolejka 8 01.10.2016 15:00 h Start Siołkowice - UKS Rodło Opole1 - 6 Wygrana
9 Kolejka 9 08.10.2016 15:00 h UKS Rodło Opole - Silesius Kotórz Mały2 - 2 Remis
10 Kolejka 10 15.10.2016 15:00 h Hetman Byczyna - UKS Rodło Opole1 - 2 Wygrana
11 Kolejka 11 22.10.2016 14:00 h UKS Rodło Opole - LZS Żubry Smarchowice1 - 1 Remis
12 Kolejka 12 29.10.2016 14:00 h LZS Śląsk Łubniany - UKS Rodło Opole2 - 3 Wygrana
13 Kolejka 13 05.11.2016 13:00 h UKS Rodło Opole - Victoria Chróścice 2 - 2 Remis
14 Kolejka 14 12.11.2016 13:00 h LZS Gronowice - UKS Rodło Opole4 - 1 Przegrana
15 Kolejka 15 19.11.2016 13:00 h UKS Rodło Opole - LZS Rudniki4 - 0 Wygrana
16 Kolejka 16 18.03.2017 15:00 h UKS Rodło Opole - Olimpia Lewin Brzeski4 - 0 Wygrana
17 Kolejka 17 25.03.2017 15:00 h LZS Chrząstowice - UKS Rodło Opole1 - 1 Remis
18 Kolejka 18 01.04.2017 16:00 h UKS Rodło Opole - GKS Starościn 1 - 1 Remis
19 Kolejka 19 08.04.2017 16:00 h KS Unia Kolonowskie - UKS Rodło Opole2 - 2 Remis
20 Kolejka 20 15.04.2017 13:00 h UKS Rodło Opole - GKS Grodków 5 - 0 Wygrana
21 Kolejka 21 22.04.2017 16:30 h LKS Źródło Krośnica - UKS Rodło Opole0 - 2 Wygrana
22 Kolejka 22 31.05.2017 18:30 h UKS Rodło Opole - LZS Mechnice0 - 5 Przegrana
23 Kolejka 23 03.05.2017 17:30 h UKS Rodło Opole - Start Siołkowice3 - 0 Wygrana
24 Kolejka 24 06.05.2017 17:00 h Silesius Kotórz Mały - UKS Rodło Opole3 - 0 Przegrana
25 Kolejka 25 13.05.2017 17:00 h UKS Rodło Opole - Hetman Byczyna3 - 2 Wygrana
26 Kolejka 26 20.05.2017 17:00 h LZS Żubry Smarchowice - UKS Rodło Opole3 - 3 Remis
27 Kolejka 27 27.05.2017 17:00 h UKS Rodło Opole - LZS Śląsk Łubniany6 - 3 Wygrana
28 Kolejka 28 03.06.2017 17:00 h Victoria Chróścice - UKS Rodło Opole5 - 1 Przegrana
29 Kolejka 29 10.06.2017 16:00 h UKS Rodło Opole - LZS Gronowice3 - 4 Przegrana
30 Kolejka 30 17.06.2017 17:00 h LZS Rudniki - UKS Rodło Opole0 - 1 Wygrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 11
So, 21. Paź. 2017 14:00
Victoria Chróścice
Chróścice
5:4 LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 11
21. Paź. 2017
Rudniki  1  -  2  Jemielnica
Jełowa  2  -  0  Kościeliska
Lewin Brzeski  3  -  1  Chrzastowice
Chróścice  5  -  4  LZS ZUBRY
Mechnice  0  -  0  TOR Dobrzeń
Rodło  0  -  2  Łubniany
Piotrówka  1  -  1  Byczyna

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 12
Datum So, 28. Paź. 2017 Beginn 14:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Mechnice
Mechnice

Obsada Sędziowska

Mecz: Victoria - ŻUBRY
Sędzia główny:Włodarczyk W.
Asystent I:Stemplewski S.
Asystent II:Majowski Marek
Pełna Obsada

Facebook

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet