Terminarz: Stal Osowiec | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 15.08.2015 17:00 h LZS Proślice - Stal Osowiec1 - 0 Przegrana
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Stal Osowiec - LZS Żubry Smarchowice1 - 2 Przegrana
5 Kolejka 5 12.09.2015 17:00 h Victoria Chróścice - Stal Osowiec3 - 0 Przegrana
6 Kolejka 6 19.09.2015 17:00 h Stal Osowiec - Silesius Kotórz Mały1 - 3 Przegrana
7 Kolejka 7 26.09.2015 17:00 h LZS Burza Lipki - Stal Osowiec8 - 0 Przegrana
10 Kolejka 10 17.10.2015 17:00 h GKS Starościn - Stal Osowiec3 - 1 Przegrana
11 Kolejka 11 24.10.2015 17:00 h Stal Osowiec - KS Unia Kolonowskie0 - 3 Przegrana
12 Kolejka 12 31.10.2015 17:00 h Swornica Czarnowąsy - Stal Osowiec8 - 0 Przegrana
14 Kolejka 14 14.11.2015 17:00 h LZS Chrząstowice - Stal Osowiec2 - 0 Przegrana
15 Kolejka 15 21.11.2015 17:00 h Stal Osowiec - LZS Mechnice0 - 5 Przegrana
16 Kolejka 16 12.03.2016 17:00 h Stal Osowiec - LZS Proślice0 - 1 Przegrana
17 Kolejka 17 19.03.2016 17:00 h LZS Agroplon Głuszyna - Stal Osowiec1 - 0 Przegrana
18 Kolejka 18 26.03.2016 17:00 h Stal Osowiec - LZS Gronowice1 - 4 Przegrana
19 Kolejka 19 03.04.2016 16:00 h LZS Żubry Smarchowice - Stal Osowiec2 - 0 Przegrana
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h Stal Osowiec - Victoria Chróścice 0 - 4 Przegrana
23 Kolejka 23 30.04.2016 17:00 h Sokół Niemodlin - Stal Osowiec5 - 0 Przegrana
24 Kolejka 24 07.05.2016 17:00 h Stal Osowiec - LKS Źródło Krośnica2 - 6 Przegrana
25 Kolejka 25 14.05.2016 17:00 h Stal Osowiec - GKS Starościn 0 - 6 Przegrana
27 Kolejka 27 25.05.2016 18:00 h Stal Osowiec - Swornica Czarnowąsy 0 - 3 Przegrana
28 Kolejka 28 28.05.2016 17:00 h GKS Grodków - Stal Osowiec4 - 0 Przegrana
29 Kolejka 29 04.06.2016 17:00 h Stal Osowiec - LZS Chrząstowice0 - 4 Przegrana
30 Kolejka 30 11.06.2016 17:00 h LZS Mechnice - Stal Osowiec8 - 2 Przegrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
So, 09. Mar. 2019 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet