Terminarz: GKS Grodków | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
2 Kolejka 2 22.08.2015 17:00 h GKS Grodków - LZS Chrząstowice2 - 3 Przegrana
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h LZS Mechnice - GKS Grodków 3 - 1 Przegrana
5 Kolejka 5 12.09.2015 17:00 h LZS Agroplon Głuszyna - GKS Grodków 4 - 0 Przegrana
6 Kolejka 6 19.09.2015 17:00 h GKS Grodków - LZS Gronowice2 - 3 Przegrana
7 Kolejka 7 26.09.2015 17:00 h LZS Żubry Smarchowice - GKS Grodków 1 - 0 Przegrana
8 Kolejka 8 03.10.2015 17:00 h GKS Grodków - Victoria Chróścice 1 - 2 Przegrana
9 Kolejka 9 10.10.2015 17:00 h Silesius Kotórz Mały - GKS Grodków 8 - 2 Przegrana
11 Kolejka 11 24.10.2015 17:00 h Sokół Niemodlin - GKS Grodków 4 - 2 Przegrana
13 Kolejka 13 07.11.2015 17:00 h Stal Osowiec - GKS Grodków 5 - 2 Przegrana
14 Kolejka 14 14.11.2015 17:00 h GKS Grodków - KS Unia Kolonowskie1 - 2 Przegrana
15 Kolejka 15 21.11.2015 17:00 h Swornica Czarnowąsy - GKS Grodków 7 - 1 Przegrana
16 Kolejka 16 12.03.2016 17:00 h GKS Starościn - GKS Grodków 2 - 0 Przegrana
18 Kolejka 18 26.03.2016 17:00 h GKS Grodków - LZS Mechnice2 - 4 Przegrana
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h GKS Grodków - LZS Agroplon Głuszyna0 - 5 Przegrana
22 Kolejka 22 23.04.2016 13:00 h GKS Grodków - LZS Żubry Smarchowice2 - 3 Przegrana
23 Kolejka 23 30.04.2016 17:00 h Victoria Chróścice - GKS Grodków 2 - 0 Przegrana
24 Kolejka 24 07.05.2016 17:00 h GKS Grodków - Silesius Kotórz Mały2 - 4 Przegrana
25 Kolejka 25 14.05.2016 17:00 h LZS Burza Lipki - GKS Grodków 2 - 1 Przegrana
27 Kolejka 27 25.05.2016 18:00 h LKS Źródło Krośnica - GKS Grodków 1 - 0 Przegrana
29 Kolejka 29 04.06.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - GKS Grodków 4 - 1 Przegrana
30 Kolejka 30 11.06.2016 17:00 h GKS Grodków - Swornica Czarnowąsy 2 - 6 Przegrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
So, 09. Mar. 2019 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet