Terminarz: Sokół Niemodlin | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 15.08.2015 17:00 h LZS Gronowice - Sokół Niemodlin2 - 0 Przegrana
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h Victoria Chróścice - Sokół Niemodlin5 - 2 Przegrana
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Sokół Niemodlin - Silesius Kotórz Mały0 - 5 Przegrana
5 Kolejka 5 12.09.2015 17:00 h LZS Burza Lipki - Sokół Niemodlin6 - 0 Przegrana
6 Kolejka 6 19.09.2015 17:00 h GKS Starościn - Sokół Niemodlin3 - 0 Przegrana
9 Kolejka 9 10.10.2015 17:00 h Sokół Niemodlin - KS Unia Kolonowskie1 - 2 Przegrana
10 Kolejka 10 17.10.2015 17:00 h Swornica Czarnowąsy - Sokół Niemodlin2 - 0 Przegrana
12 Kolejka 12 31.10.2015 17:00 h LZS Chrząstowice - Sokół Niemodlin3 - 0 Przegrana
13 Kolejka 13 07.11.2015 17:00 h Sokół Niemodlin - LZS Mechnice2 - 5 Przegrana
14 Kolejka 14 14.11.2015 17:00 h LZS Proślice - Sokół Niemodlin4 - 0 Przegrana
15 Kolejka 15 21.11.2015 17:00 h Sokół Niemodlin - LZS Agroplon Głuszyna0 - 3 Przegrana
16 Kolejka 16 12.03.2016 17:00 h Sokół Niemodlin - LZS Gronowice2 - 4 Przegrana
21 Kolejka 21 16.04.2016 16:00 h Sokół Niemodlin - GKS Starościn 1 - 2 Przegrana
22 Kolejka 22 23.04.2016 16:30 h LKS Źródło Krośnica - Sokół Niemodlin6 - 1 Przegrana
24 Kolejka 24 07.05.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - Sokół Niemodlin2 - 1 Przegrana
25 Kolejka 25 14.05.2016 17:00 h Sokół Niemodlin - Swornica Czarnowąsy 0 - 2 Przegrana
26 Kolejka 26 21.05.2016 17:00 h GKS Grodków - Sokół Niemodlin3 - 2 Przegrana
28 Kolejka 28 28.05.2016 17:00 h LZS Mechnice - Sokół Niemodlin3 - 2 Przegrana
29 Kolejka 29 04.06.2016 17:00 h Sokół Niemodlin - LZS Proślice1 - 3 Przegrana
30 Kolejka 30 11.06.2016 17:00 h LZS Agroplon Głuszyna - Sokół Niemodlin12 - 3 Przegrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
So, 09. Mar. 2019 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet