Terminarz: KS Unia Kolonowskie | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 15.08.2015 17:00 h LZS Mechnice - KS Unia Kolonowskie4 - 2 Przegrana
2 Kolejka 2 22.08.2015 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Proślice2 - 0 Wygrana
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h LZS Agroplon Głuszyna - KS Unia Kolonowskie1 - 0 Przegrana
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Gronowice5 - 2 Wygrana
5 Kolejka 5 12.09.2015 17:00 h LZS Żubry Smarchowice - KS Unia Kolonowskie1 - 2 Wygrana
6 Kolejka 6 19.09.2015 17:00 h KS Unia Kolonowskie - Victoria Chróścice 1 - 4 Przegrana
7 Kolejka 7 26.09.2015 17:00 h Silesius Kotórz Mały - KS Unia Kolonowskie0 - 1 Wygrana
8 Kolejka 8 03.10.2015 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Burza Lipki0 - 0 Remis
9 Kolejka 9 10.10.2015 17:00 h Sokół Niemodlin - KS Unia Kolonowskie1 - 2 Wygrana
10 Kolejka 10 17.10.2015 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LKS Źródło Krośnica1 - 0 Wygrana
11 Kolejka 11 24.10.2015 17:00 h Stal Osowiec - KS Unia Kolonowskie0 - 3 Wygrana
12 Kolejka 12 31.10.2015 17:00 h GKS Starościn - KS Unia Kolonowskie1 - 3 Wygrana
13 Kolejka 13 07.11.2015 17:00 h KS Unia Kolonowskie - Swornica Czarnowąsy 1 - 3 Przegrana
14 Kolejka 14 14.11.2015 17:00 h GKS Grodków - KS Unia Kolonowskie1 - 2 Wygrana
15 Kolejka 15 21.11.2015 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Chrząstowice3 - 1 Wygrana
16 Kolejka 16 12.03.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Mechnice3 - 3 Remis
17 Kolejka 17 19.03.2016 17:00 h LZS Proślice - KS Unia Kolonowskie2 - 1 Przegrana
18 Kolejka 18 26.03.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Agroplon Głuszyna2 - 3 Przegrana
19 Kolejka 19 02.04.2016 16:00 h LZS Gronowice - KS Unia Kolonowskie1 - 0 Przegrana
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Żubry Smarchowice2 - 2 Remis
21 Kolejka 21 16.04.2016 16:00 h Victoria Chróścice - KS Unia Kolonowskie6 - 1 Przegrana
22 Kolejka 22 23.04.2016 16:30 h KS Unia Kolonowskie - Silesius Kotórz Mały1 - 2 Przegrana
23 Kolejka 23 30.04.2016 17:00 h LZS Burza Lipki - KS Unia Kolonowskie0 - 1 Wygrana
24 Kolejka 24 07.05.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - Sokół Niemodlin2 - 1 Wygrana
25 Kolejka 25 14.05.2016 17:00 h LKS Źródło Krośnica - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
26 Kolejka 26 21.05.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - Stal Osowiec1 - 1 Remis
27 Kolejka 27 25.05.2016 18:00 h KS Unia Kolonowskie - GKS Starościn 1 - 1 Remis
28 Kolejka 28 28.05.2016 17:00 h Swornica Czarnowąsy - KS Unia Kolonowskie2 - 2 Remis
29 Kolejka 29 04.06.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - GKS Grodków 4 - 1 Wygrana
30 Kolejka 30 11.06.2016 17:00 h LZS Chrząstowice - KS Unia Kolonowskie1 - 2 Wygrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
So, 09. Mar. 2019 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet