Terminarz: Silesius Kotórz Mały | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 15.08.2015 17:00 h Victoria Chróścice - Silesius Kotórz Mały8 - 4 Przegrana
2 Kolejka 2 22.08.2015 17:00 h GKS Starościn - Silesius Kotórz Mały2 - 7 Wygrana
3 Kolejka 3 29.08.2015 17:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Burza Lipki1 - 2 Przegrana
4 Kolejka 4 05.09.2015 17:00 h Sokół Niemodlin - Silesius Kotórz Mały0 - 5 Wygrana
5 Kolejka 5 12.09.2015 17:00 h Silesius Kotórz Mały - LKS Źródło Krośnica3 - 4 Przegrana
6 Kolejka 6 19.09.2015 17:00 h Stal Osowiec - Silesius Kotórz Mały1 - 3 Wygrana
7 Kolejka 7 26.09.2015 17:00 h Silesius Kotórz Mały - KS Unia Kolonowskie0 - 1 Przegrana
8 Kolejka 8 03.10.2015 17:00 h Swornica Czarnowąsy - Silesius Kotórz Mały8 - 0 Przegrana
9 Kolejka 9 10.10.2015 17:00 h Silesius Kotórz Mały - GKS Grodków 8 - 2 Wygrana
10 Kolejka 10 17.10.2015 17:00 h LZS Chrząstowice - Silesius Kotórz Mały0 - 3 Wygrana
11 Kolejka 11 24.10.2015 17:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Mechnice2 - 2 Remis
12 Kolejka 12 31.10.2015 17:00 h LZS Proślice - Silesius Kotórz Mały1 - 7 Wygrana
13 Kolejka 13 07.11.2015 17:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Agroplon Głuszyna0 - 3 Przegrana
14 Kolejka 14 14.11.2015 17:00 h LZS Gronowice - Silesius Kotórz Mały4 - 2 Przegrana
15 Kolejka 15 21.11.2015 17:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Żubry Smarchowice2 - 1 Wygrana
16 Kolejka 16 12.03.2016 17:00 h Silesius Kotórz Mały - Victoria Chróścice 1 - 1 Remis
17 Kolejka 17 19.03.2016 17:00 h Silesius Kotórz Mały - GKS Starościn 1 - 3 Przegrana
18 Kolejka 18 26.03.2016 17:00 h LZS Burza Lipki - Silesius Kotórz Mały4 - 2 Przegrana
19 Kolejka 19 02.04.2016 16:00 h Silesius Kotórz Mały - Sokół Niemodlin1 - 1 Remis
20 Kolejka 20 09.04.2016 16:00 h LKS Źródło Krośnica - Silesius Kotórz Mały1 - 3 Wygrana
21 Kolejka 21 16.04.2016 16:00 h Silesius Kotórz Mały - Stal Osowiec1 - 1 Remis
22 Kolejka 22 23.04.2016 16:30 h KS Unia Kolonowskie - Silesius Kotórz Mały1 - 2 Wygrana
23 Kolejka 23 30.04.2016 17:00 h Silesius Kotórz Mały - Swornica Czarnowąsy 1 - 1 Remis
24 Kolejka 24 07.05.2016 17:00 h GKS Grodków - Silesius Kotórz Mały2 - 4 Wygrana
25 Kolejka 25 14.05.2016 17:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Chrząstowice5 - 1 Wygrana
26 Kolejka 26 21.05.2016 17:00 h LZS Mechnice - Silesius Kotórz Mały1 - 3 Wygrana
27 Kolejka 27 25.05.2016 18:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Proślice0 - 2 Przegrana
28 Kolejka 28 28.05.2016 17:00 h LZS Agroplon Głuszyna - Silesius Kotórz Mały3 - 1 Przegrana
29 Kolejka 29 04.06.2016 17:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Gronowice3 - 2 Wygrana
30 Kolejka 30 11.06.2016 17:00 h LZS Żubry Smarchowice - Silesius Kotórz Mały3 - 3 Remis

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
So, 09. Mar. 2019 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet