Terminarz: TOR Dobrzeń Wlk | Klasa Okręgowa Gr. 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 12.08.2017 17:00 h TOR Dobrzeń Wlk - LKS Naprzód Jemielnica5 - 3 Wygrana
2 Kolejka 2 19.08.2017 17:00 h TOR Dobrzeń Wlk - LZS Żubry Smarchowice4 - 2 Wygrana
5 Kolejka 5 09.09.2017 16:00 h LZS Kościeliska - TOR Dobrzeń Wlk0 - 7 Wygrana
6 Kolejka 6 16.09.2017 16:00 h TOR Dobrzeń Wlk - LZS Rudniki3 - 1 Wygrana
8 Kolejka 8 30.09.2017 15:00 h TOR Dobrzeń Wlk - Silesius Kotórz Mały3 - 0 Wygrana
9 Kolejka 9 07.10.2017 15:00 h Olimpia Lewin Brzeski - TOR Dobrzeń Wlk0 - 4 Wygrana
10 Kolejka 10 14.10.2017 15:00 h TOR Dobrzeń Wlk - Victoria Chróścice 2 - 0 Wygrana
12 Kolejka 12 28.10.2017 14:00 h TOR Dobrzeń Wlk - UKS Rodło Wiking Opole9 - 0 Wygrana
14 Kolejka 14 11.11.2017 13:00 h TOR Dobrzeń Wlk - Hetman Byczyna3 - 1 Wygrana
15 Kolejka 15 18.11.2017 13:00 h LZS Śląsk Łubniany - TOR Dobrzeń Wlk1 - 9 Wygrana
16 Kolejka 16 10.03.2018 15:00 h LKS Naprzód Jemielnica - TOR Dobrzeń Wlk1 - 2 Wygrana
17 Kolejka 17 15.05.2018 18:30 h LZS Żubry Smarchowice - TOR Dobrzeń Wlk1 - 3 Wygrana
18 Kolejka 18 24.03.2018 15:00 h TOR Dobrzeń Wlk - LZS Chrząstowice1 - 0 Wygrana
20 Kolejka 20 07.04.2018 16:00 h TOR Dobrzeń Wlk - LZS Kościeliska4 - 0 Wygrana
21 Kolejka 21 14.04.2018 16:00 h LZS Rudniki - TOR Dobrzeń Wlk0 - 1 Wygrana
22 Kolejka 22 21.04.2018 16:30 h TOR Dobrzeń Wlk - LZS Jełowa5 - 3 Wygrana
24 Kolejka 24 01.05.2018 17:00 h TOR Dobrzeń Wlk - Olimpia Lewin Brzeski1 - 0 Wygrana
25 Kolejka 25 05.05.2018 17:00 h Victoria Chróścice - TOR Dobrzeń Wlk0 - 3 Wygrana
26 Kolejka 26 12.05.2018 17:00 h TOR Dobrzeń Wlk - LZS Mechnice2 - 0 Wygrana
27 Kolejka 27 19.05.2018 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - TOR Dobrzeń Wlk0 - 3 Wygrana
28 Kolejka 28 26.05.2018 17:00 h TOR Dobrzeń Wlk - LZS Piotrówka3 - 1 Wygrana
29 Kolejka 29 30.05.2018 18:00 h Hetman Byczyna - TOR Dobrzeń Wlk2 - 3 Wygrana
30 Kolejka 30 02.06.2018 17:00 h TOR Dobrzeń Wlk - LZS Śląsk Łubniany1 - 0 Wygrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 15
So, 17. Lis. 2018 13:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
4:0 Silesius Kotórz Mały
Kotórz

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet