Terminarz: UKS Rodło Wiking Opole | Klasa Okręgowa Gr. 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 12.08.2017 17:00 h LZS Kościeliska - UKS Rodło Wiking Opole3 - 3 Remis
2 Kolejka 2 19.08.2017 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Rudniki0 - 5 Przegrana
3 Kolejka 3 26.08.2017 17:00 h LZS Jełowa - UKS Rodło Wiking Opole1 - 1 Remis
4 Kolejka 4 02.09.2017 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Silesius Kotórz Mały5 - 2 Wygrana
5 Kolejka 5 09.09.2017 16:00 h Olimpia Lewin Brzeski - UKS Rodło Wiking Opole2 - 2 Remis
6 Kolejka 6 16.09.2017 15:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Victoria Chróścice 2 - 8 Przegrana
7 Kolejka 7 23.09.2017 16:00 h LZS Mechnice - UKS Rodło Wiking Opole1 - 0 Przegrana
8 Kolejka 8 30.09.2017 15:00 h LKS Naprzód Jemielnica - UKS Rodło Wiking Opole2 - 1 Przegrana
9 Kolejka 9 07.10.2017 14:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Piotrówka2 - 1 Wygrana
10 Kolejka 10 14.10.2017 15:00 h Hetman Byczyna - UKS Rodło Wiking Opole2 - 1 Przegrana
11 Kolejka 11 21.10.2017 14:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Śląsk Łubniany0 - 2 Przegrana
12 Kolejka 12 28.10.2017 14:00 h TOR Dobrzeń Wlk - UKS Rodło Wiking Opole9 - 0 Przegrana
13 Kolejka 13 04.11.2017 13:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Żubry Smarchowice2 - 3 Przegrana
14 Kolejka 14 12.11.2017 13:00 h LZS Chrząstowice - UKS Rodło Wiking Opole3 - 6 Wygrana
16 Kolejka 16 10.03.2018 15:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Kościeliska1 - 2 Przegrana
17 Kolejka 17 15.05.2018 18:30 h LZS Rudniki - UKS Rodło Wiking Opole2 - 0 Przegrana
18 Kolejka 18 23.05.2018 18:30 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Jełowa2 - 0 Wygrana
19 Kolejka 19 31.03.2018 13:00 h Silesius Kotórz Mały - UKS Rodło Wiking Opole1 - 0 Przegrana
20 Kolejka 20 07.04.2018 16:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Olimpia Lewin Brzeski1 - 4 Przegrana
21 Kolejka 21 14.04.2018 16:00 h Victoria Chróścice - UKS Rodło Wiking Opole2 - 1 Przegrana
22 Kolejka 22 21.04.2018 16:30 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Mechnice2 - 1 Wygrana
23 Kolejka 23 28.04.2018 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LKS Naprzód Jemielnica4 - 1 Wygrana
24 Kolejka 24 01.05.2018 17:00 h LZS Piotrówka - UKS Rodło Wiking Opole1 - 2 Wygrana
25 Kolejka 25 05.05.2018 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Hetman Byczyna0 - 5 Przegrana
26 Kolejka 26 12.05.2018 17:00 h LZS Śląsk Łubniany - UKS Rodło Wiking Opole4 - 1 Przegrana
27 Kolejka 27 19.05.2018 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - TOR Dobrzeń Wlk0 - 3 Przegrana
28 Kolejka 28 26.05.2018 17:00 h LZS Żubry Smarchowice - UKS Rodło Wiking Opole1 - 2 Wygrana
29 Kolejka 29 30.05.2018 18:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Chrząstowice4 - 2 Wygrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 15
So, 17. Lis. 2018 13:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
4:0 Silesius Kotórz Mały
Kotórz

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet