Terminarz: KS Unia Kolonowskie | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 13.08.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - GKS Grodków 1 - 0 Wygrana
2 Kolejka 2 20.08.2016 17:00 h LKS Źródło Krośnica - KS Unia Kolonowskie1 - 3 Wygrana
3 Kolejka 3 27.08.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Mechnice1 - 0 Wygrana
5 Kolejka 5 10.09.2016 16:00 h KS Unia Kolonowskie - Silesius Kotórz Mały5 - 0 Wygrana
7 Kolejka 7 25.09.2016 15:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Żubry Smarchowice5 - 1 Wygrana
9 Kolejka 9 08.10.2016 15:00 h KS Unia Kolonowskie - Victoria Chróścice 1 - 0 Wygrana
10 Kolejka 10 15.10.2016 15:00 h LZS Gronowice - KS Unia Kolonowskie1 - 3 Wygrana
11 Kolejka 11 22.10.2016 14:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Rudniki5 - 2 Wygrana
13 Kolejka 13 05.11.2016 13:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Chrząstowice4 - 2 Wygrana
15 Kolejka 15 19.11.2016 13:00 h KS Unia Kolonowskie - Start Siołkowice4 - 0 Wygrana
17 Kolejka 17 25.03.2017 15:00 h KS Unia Kolonowskie - LKS Źródło Krośnica4 - 2 Wygrana
18 Kolejka 18 01.04.2017 16:00 h LZS Mechnice - KS Unia Kolonowskie0 - 1 Wygrana
20 Kolejka 20 15.04.2017 13:00 h Silesius Kotórz Mały - KS Unia Kolonowskie2 - 6 Wygrana
22 Kolejka 22 31.05.2017 18:30 h LZS Żubry Smarchowice - KS Unia Kolonowskie0 - 2 Wygrana
23 Kolejka 23 03.05.2017 17:30 h KS Unia Kolonowskie - LZS Śląsk Łubniany3 - 0 Wygrana
27 Kolejka 27 27.05.2017 17:00 h KS Unia Kolonowskie - Olimpia Lewin Brzeski3 - 0 Wygrana
29 Kolejka 29 10.06.2017 16:00 h KS Unia Kolonowskie - GKS Starościn 2 - 1 Wygrana
30 Kolejka 30 17.06.2017 17:00 h Start Siołkowice - KS Unia Kolonowskie1 - 3 Wygrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 15
So, 17. Lis. 2018 13:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
4:0 Silesius Kotórz Mały
Kotórz

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet