Terminarz: LZS Gronowice | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
3 Kolejka 3 27.08.2016 17:00 h LZS Gronowice - LZS Śląsk Łubniany2 - 1 Wygrana
4 Kolejka 4 03.09.2016 16:30 h Victoria Chróścice - LZS Gronowice0 - 1 Wygrana
5 Kolejka 5 11.09.2016 16:00 h LZS Gronowice - Start Siołkowice12 - 1 Wygrana
6 Kolejka 6 17.09.2016 16:00 h LZS Gronowice - LZS Rudniki4 - 0 Wygrana
8 Kolejka 8 01.10.2016 15:00 h LZS Gronowice - LZS Chrząstowice3 - 2 Wygrana
12 Kolejka 12 29.10.2016 14:00 h LZS Gronowice - LKS Źródło Krośnica3 - 2 Wygrana
14 Kolejka 14 12.11.2016 13:00 h LZS Gronowice - UKS Rodło Wiking Opole4 - 1 Wygrana
15 Kolejka 15 19.11.2016 13:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Gronowice5 - 6 Wygrana
16 Kolejka 16 18.03.2017 15:00 h Hetman Byczyna - LZS Gronowice0 - 1 Wygrana
18 Kolejka 18 01.04.2017 16:00 h LZS Śląsk Łubniany - LZS Gronowice0 - 3 Wygrana
19 Kolejka 19 08.04.2017 16:00 h LZS Gronowice - Victoria Chróścice 5 - 2 Wygrana
20 Kolejka 20 15.04.2017 13:00 h Start Siołkowice - LZS Gronowice0 - 3 Wygrana
21 Kolejka 21 22.04.2017 16:30 h LZS Rudniki - LZS Gronowice2 - 6 Wygrana
24 Kolejka 24 06.05.2017 17:00 h LZS Gronowice - GKS Starościn 5 - 1 Wygrana
26 Kolejka 26 20.05.2017 17:00 h LZS Gronowice - GKS Grodków 1 - 0 Wygrana
27 Kolejka 27 27.05.2017 17:00 h LKS Źródło Krośnica - LZS Gronowice1 - 3 Wygrana
28 Kolejka 28 03.06.2017 17:00 h LZS Gronowice - LZS Mechnice4 - 0 Wygrana
29 Kolejka 29 10.06.2017 16:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Gronowice3 - 4 Wygrana
30 Kolejka 30 17.06.2017 17:00 h LZS Gronowice - Silesius Kotórz Mały1 - 0 Wygrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
So, 09. Mar. 2019 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet