Terminarz: UKS Rodło Wiking Opole | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 13.08.2016 17:00 h Olimpia Lewin Brzeski - UKS Rodło Wiking Opole3 - 2 Przegrana
2 Kolejka 2 20.08.2016 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Chrząstowice3 - 2 Wygrana
3 Kolejka 3 27.08.2016 17:00 h GKS Starościn - UKS Rodło Wiking Opole4 - 0 Przegrana
4 Kolejka 4 03.09.2016 16:30 h UKS Rodło Wiking Opole - KS Unia Kolonowskie2 - 2 Remis
5 Kolejka 5 10.09.2016 16:00 h GKS Grodków - UKS Rodło Wiking Opole1 - 5 Wygrana
6 Kolejka 6 17.09.2016 16:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LKS Źródło Krośnica4 - 0 Wygrana
7 Kolejka 7 24.09.2016 15:00 h LZS Mechnice - UKS Rodło Wiking Opole5 - 2 Przegrana
8 Kolejka 8 01.10.2016 15:00 h Start Siołkowice - UKS Rodło Wiking Opole1 - 6 Wygrana
9 Kolejka 9 08.10.2016 15:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Silesius Kotórz Mały2 - 2 Remis
10 Kolejka 10 15.10.2016 15:00 h Hetman Byczyna - UKS Rodło Wiking Opole1 - 2 Wygrana
11 Kolejka 11 22.10.2016 14:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Żubry Smarchowice1 - 1 Remis
12 Kolejka 12 29.10.2016 14:00 h LZS Śląsk Łubniany - UKS Rodło Wiking Opole2 - 3 Wygrana
13 Kolejka 13 05.11.2016 13:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Victoria Chróścice 2 - 2 Remis
14 Kolejka 14 12.11.2016 13:00 h LZS Gronowice - UKS Rodło Wiking Opole4 - 1 Przegrana
15 Kolejka 15 19.11.2016 13:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Rudniki4 - 0 Wygrana
16 Kolejka 16 18.03.2017 15:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Olimpia Lewin Brzeski4 - 0 Wygrana
17 Kolejka 17 25.03.2017 15:00 h LZS Chrząstowice - UKS Rodło Wiking Opole1 - 1 Remis
18 Kolejka 18 01.04.2017 16:00 h UKS Rodło Wiking Opole - GKS Starościn 1 - 1 Remis
19 Kolejka 19 08.04.2017 16:00 h KS Unia Kolonowskie - UKS Rodło Wiking Opole2 - 2 Remis
20 Kolejka 20 15.04.2017 13:00 h UKS Rodło Wiking Opole - GKS Grodków 5 - 0 Wygrana
21 Kolejka 21 22.04.2017 16:30 h LKS Źródło Krośnica - UKS Rodło Wiking Opole0 - 2 Wygrana
22 Kolejka 22 31.05.2017 18:30 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Mechnice0 - 5 Przegrana
23 Kolejka 23 03.05.2017 17:30 h UKS Rodło Wiking Opole - Start Siołkowice3 - 0 Wygrana
24 Kolejka 24 06.05.2017 17:00 h Silesius Kotórz Mały - UKS Rodło Wiking Opole3 - 0 Przegrana
25 Kolejka 25 13.05.2017 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Hetman Byczyna3 - 2 Wygrana
26 Kolejka 26 20.05.2017 17:00 h LZS Żubry Smarchowice - UKS Rodło Wiking Opole3 - 3 Remis
27 Kolejka 27 27.05.2017 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Śląsk Łubniany6 - 3 Wygrana
28 Kolejka 28 03.06.2017 17:00 h Victoria Chróścice - UKS Rodło Wiking Opole5 - 1 Przegrana
29 Kolejka 29 10.06.2017 16:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Gronowice3 - 4 Przegrana
30 Kolejka 30 17.06.2017 17:00 h LZS Rudniki - UKS Rodło Wiking Opole0 - 1 Wygrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 15
So, 17. Lis. 2018 13:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
4:0 Silesius Kotórz Mały
Kotórz

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet