Terminarz: KS Unia Kolonowskie | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 13.08.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - GKS Grodków 1 - 0 Wygrana
2 Kolejka 2 20.08.2016 17:00 h LKS Źródło Krośnica - KS Unia Kolonowskie1 - 3 Wygrana
3 Kolejka 3 27.08.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Mechnice1 - 0 Wygrana
4 Kolejka 4 03.09.2016 16:30 h UKS Rodło Wiking Opole - KS Unia Kolonowskie2 - 2 Remis
5 Kolejka 5 10.09.2016 16:00 h KS Unia Kolonowskie - Silesius Kotórz Mały5 - 0 Wygrana
6 Kolejka 6 17.09.2016 16:00 h Hetman Byczyna - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
7 Kolejka 7 25.09.2016 15:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Żubry Smarchowice5 - 1 Wygrana
8 Kolejka 8 01.10.2016 15:00 h LZS Śląsk Łubniany - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
9 Kolejka 9 08.10.2016 15:00 h KS Unia Kolonowskie - Victoria Chróścice 1 - 0 Wygrana
10 Kolejka 10 15.10.2016 15:00 h LZS Gronowice - KS Unia Kolonowskie1 - 3 Wygrana
11 Kolejka 11 22.10.2016 14:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Rudniki5 - 2 Wygrana
12 Kolejka 12 29.10.2016 14:00 h Olimpia Lewin Brzeski - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
13 Kolejka 13 05.11.2016 13:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Chrząstowice4 - 2 Wygrana
14 Kolejka 14 12.11.2016 13:00 h GKS Starościn - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
15 Kolejka 15 19.11.2016 13:00 h KS Unia Kolonowskie - Start Siołkowice4 - 0 Wygrana
16 Kolejka 16 18.03.2017 15:00 h GKS Grodków - KS Unia Kolonowskie3 - 1 Przegrana
17 Kolejka 17 25.03.2017 15:00 h KS Unia Kolonowskie - LKS Źródło Krośnica4 - 2 Wygrana
18 Kolejka 18 01.04.2017 16:00 h LZS Mechnice - KS Unia Kolonowskie0 - 1 Wygrana
19 Kolejka 19 08.04.2017 16:00 h KS Unia Kolonowskie - UKS Rodło Wiking Opole2 - 2 Remis
20 Kolejka 20 15.04.2017 13:00 h Silesius Kotórz Mały - KS Unia Kolonowskie2 - 6 Wygrana
21 Kolejka 21 22.04.2017 16:30 h KS Unia Kolonowskie - Hetman Byczyna1 - 1 Remis
22 Kolejka 22 31.05.2017 18:30 h LZS Żubry Smarchowice - KS Unia Kolonowskie0 - 2 Wygrana
23 Kolejka 23 03.05.2017 17:30 h KS Unia Kolonowskie - LZS Śląsk Łubniany3 - 0 Wygrana
24 Kolejka 24 06.05.2017 17:00 h Victoria Chróścice - KS Unia Kolonowskie3 - 1 Przegrana
25 Kolejka 25 13.05.2017 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Gronowice1 - 1 Remis
26 Kolejka 26 20.05.2017 17:00 h LZS Rudniki - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
27 Kolejka 27 27.05.2017 17:00 h KS Unia Kolonowskie - Olimpia Lewin Brzeski3 - 0 Wygrana
28 Kolejka 28 03.06.2017 17:00 h LZS Chrząstowice - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
29 Kolejka 29 10.06.2017 16:00 h KS Unia Kolonowskie - GKS Starościn 2 - 1 Wygrana
30 Kolejka 30 17.06.2017 17:00 h Start Siołkowice - KS Unia Kolonowskie1 - 3 Wygrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
So, 09. Mar. 2019 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet