Nerwowy spacer

Image

W niedzielne popołudnie Smarchowickie Żubry podejmowały na własnym obiekcie ostatnią w tabeli ekipę z Osowca. Mecz rozpoczął się z 10 minutowym opóźnieniem gdyż jeden z piłkarzy rywali nie posiadał ze sobą ważnego dowodu tożsamości co skutkowało nie dopuszczeniem go do gry przez arbitra głównego Pana Radosława Paszka. Tytuł być może wprowadza mały zamęt jednak prowadzenie do 90 minuty 1:0 nie jest zbyt komfortową sytuacją a już na pewno nie daje spokoju piłkarzom walczącym o utrzymanie.

Raport Meczowy

Spotkanie dość szybko ułożyło się po myśli naszej drużyny gdyż wynik już w 5’ otworzył Hołub, który w zamieszaniu w polu karnym odnalazł się najlepiej ze wszystkich zawodników będących na placu gry. W 12’ mogło być już 2:0 dla Żubrów ponownie próbował Hołub jednak w idealnej jakby się wydawało sytuacji, piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką bramkarza gości. Kolejna świetna akcja Hołuba miała miejsce w 14’ gdzie świetnie minął rywali i został powalony w polu karnym, jednak arbiter nie dopatrzył się przewinienia a protestujący głośno poszkodowany otrzymał zółty kartonik.
Po mocnym początku gra uspokoiła się, jednak goście nie stwarzali żadnego zagrożenia pod bramką Kownackiego, który spokojnie oglądał co robią jego koledzy w polu. W 44’ po raz kolejny bardzo aktywny Hołub wybiegł idealnie w tempo do piłki a przed nim był już tylko bramkarz a za nim obrońca, który nie wytrzymał presji i faulując naszego zawodnika otrzymał czerwoną kartkę. Wynik do przerwy 1:0 mimo tak świetnych wielu okazji, ponownie brakowało szczęścia a przede wszystkim skuteczności.

Początek drugiej połowy rozpoczął się od mocnego uderzenia Żubrów w 49' kąśliwie lewą nogą uderzał na bramkę gości Paweł Doniec jednak bramkarz z problemami sparował na rzut rożny. Trzy minuty później najlepszy snajper naszej drużyny Kamil Hołub ponownie stanął przed szansą na strzelenie gola, jednak strzał jego prawą słabszą nogą nie był najlepszy i nie został zamieniony na gola. W 65 i 67 minucie nasi dwaj młodzieżowcy Konrad Janczak i Michał Nawrot postraszyli bramkarza gości, niestety ten był na posterunku. W 72 minucie spotkanie ponownie Hołub wychodził z groźną akcję, jednak został sfualowany, rzut wolny jednak nie przyniósł gola podwyższającego wynik i dającego spokój na końcowe minuty. 81 i 85 minuta to bicie głową w mur dwie 100% sytuacje i niestety nie zamienione na bramkę. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego w 93 minucie spotkania Kamil Rembielak trafia do siatki strzelając bramkę na 2:0 po czym Pan Radosław Paszek kończy spotkanie, które przynosi nam jakże ważne 3 punkty, jednak po raz kolejny pozostaje niedosyt po festiwalu nieskuteczności naszej ekipy.