Przegrane 6 punkótw

Druga połowa to dalsza dominacja przyjezdnych. Po jednej z kolejnych akcji, Dawid Dulski celnie dośrodkowuje do Kamila Niegiela, który wychodząc na czystą pozycję, zostaje sfaulowany w polu karnym co skutkuje podyktowaniem rzutu karnego. Na bramkę zamienia go Klaudiusz Szczepańczyk (68 minuta) podwyższając wynik spotkania na 2:0.

Żubry podrażnione takim obrotem spraw, próbowały się odgryźć, jednak dobre sytuacje można policzyć na palcach jednej ręki. W 82’ sędzia odgwizduje rzut karny dla naszego zespołu, do 11 stki podchodzi Kamil Hołub i niestety nie zamienia jej na gola trafiając wprost w rzucającego się bramkarza gości.

Wynik meczu nie napawa optymizmem przed kolejnym trudnym spotkaniem z grającą o utrzymanie Krośnicą. Ponadto 4 żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Stadniczuk i nie będzie mógł zagrać we wspomnianym meczu.