Follow Us!

Image

Przegrana w Rudnikach czyli jak prowadząc 0:2 można przegrać 4:2, tak w skrócie można by zatytułować wstęp do opisu sobotnich poczynań naszych piłkarzy. Przepis na taki wynik jest bardzo prosty, szybkie kontry, gra na dwa kontakty rywal się gubi i prowadzimy po 16 minutach gry 0:2 po bramkach Dumańskiego i Dońca. Następnie rywal robi to samo co my odwracając niekorzystny dla siebie rezultat i wychodzi na prowadzenie jeszcze przed przerwą przy wyniku 3:2. Bramka na 4:2 to już efekt postawienia wszystkiego na jedną kartę i przejścia do pełnej ofensywy. Niestety na niewiele to się zdało, gdyż gospodarze dalej grali swoje a my nie potrafiliśmy się podnieść po 3 wcześniej zadanych ciosach. Można oczywiście tłumaczyć się, że nasza obrona oraz środek pomocy były dość eksperymentalne wobec braków Lewkowcza, Krawczyka, G. Stadniczuka czy M. Raszewskiego, jednak nie możemy w przyszłości tak lekkomyślnie tracić dwubramkowej przewagi podobnie jak miało to miejsce w meczu pucharowym z Pogonią Prudnik.

Skład Żubrów: Kownacki - Palica (46' Wojciechowski), Nawrot (78' Zioła), Stadniczuk T., Raszewski D. - Dumański (63' Rolnik), Perkanowski (63' Gołębiowski), Wsół, Doniec, Hołub

Mecz LZS Śląsk Łubniany vs LZS Żubry za
 Historia spotkań