Terminarz: LZS Jełowa | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 11.08.2018 17:00 h LZS Jełowa - Olimpia Lewin Brzeski1 - 2 Przegrana
2 Kolejka 2 18.08.2018 17:00 h LZS Śląsk Łubniany - LZS Jełowa3 - 0 Przegrana
3 Kolejka 3 25.08.2018 17:00 h LZS Jełowa - MKS Wołczyn4 - 0 Wygrana
4 Kolejka 4 01.09.2018 17:00 h Sokół Niemodlin - LZS Jełowa0 - 1 Wygrana
5 Kolejka 5 08.09.2018 16:00 h LZS Jełowa - KS Unia Kolonowskie3 - 1 Wygrana
6 Kolejka 6 15.09.2018 16:00 h LZS Jełowa - Hetman Byczyna6 - 2 Wygrana
7 Kolejka 7 22.09.2018 16:00 h KS Krasiejów - LZS Jełowa5 - 0 Przegrana
8 Kolejka 8 29.09.2018 15:00 h LZS Jełowa - Silesius Kotórz Mały5 - 1 Wygrana
9 Kolejka 9 06.10.2018 15:00 h LZS Rudniki - LZS Jełowa2 - 5 Wygrana
10 Kolejka 10 13.10.2018 15:00 h LZS Jełowa - LZS Chrząstowice2 - 2 Remis
11 Kolejka 11 20.10.2018 14:00 h LZS Gronowice - LZS Jełowa2 - 0 Przegrana
12 Kolejka 12 27.10.2018 14:00 h LZS Jełowa - LZS Żubry Smarchowice5 - 2 Wygrana
13 Kolejka 13 03.11.2018 13:00 h LZS Mechnice - LZS Jełowa6 - 2 Przegrana
14 Kolejka 14 10.11.2018 13:00 h LZS Jełowa - LZS Skorogoszcz1 - 4 Przegrana
15 Kolejka 15 17.11.2018 13:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Jełowa2 - 6 Wygrana
16 Kolejka 16 09.03.2019 15:00 h Olimpia Lewin Brzeski - LZS Jełowa_ - _
17 Kolejka 17 16.03.2019 15:00 h LZS Jełowa - LZS Śląsk Łubniany_ - _
18 Kolejka 18 23.03.2019 15:00 h MKS Wołczyn - LZS Jełowa_ - _
19 Kolejka 19 30.03.2019 15:00 h LZS Jełowa - Sokół Niemodlin_ - _
20 Kolejka 20 06.04.2019 16:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Jełowa_ - _
21 Kolejka 21 13.04.2019 16:00 h Hetman Byczyna - LZS Jełowa_ - _
22 Kolejka 22 20.04.2019 13:00 h LZS Jełowa - KS Krasiejów_ - _
23 Kolejka 23 27.04.2019 17:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Jełowa_ - _
24 Kolejka 24 04.05.2019 17:00 h LZS Jełowa - LZS Rudniki_ - _
25 Kolejka 25 11.05.2019 17:00 h LZS Chrząstowice - LZS Jełowa_ - _
26 Kolejka 26 18.05.2019 17:00 h LZS Jełowa - LZS Gronowice_ - _
27 Kolejka 27 25.05.2019 17:00 h LZS Żubry Smarchowice - LZS Jełowa_ - _
28 Kolejka 28 01.06.2019 17:00 h LZS Jełowa - LZS Mechnice_ - _
29 Kolejka 29 08.06.2019 17:00 h LZS Skorogoszcz - LZS Jełowa_ - _
30 Kolejka 30 15.06.2019 17:00 h LZS Jełowa - UKS Rodło Wiking Opole_ - _

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 15
So, 17. Lis. 2018 13:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
4:0 Silesius Kotórz Mały
Kotórz

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet