Terminarz: UKS Rodło Wiking Opole | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 11.08.2018 17:00 h Hetman Byczyna - UKS Rodło Wiking Opole1 - 2 Wygrana
2 Kolejka 2 18.08.2018 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - KS Krasiejów3 - 0 Wygrana
3 Kolejka 3 25.08.2018 17:00 h Silesius Kotórz Mały - UKS Rodło Wiking Opole0 - 4 Wygrana
4 Kolejka 4 01.09.2018 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Rudniki3 - 3 Remis
5 Kolejka 5 08.09.2018 16:00 h LZS Chrząstowice - UKS Rodło Wiking Opole2 - 2 Remis
6 Kolejka 6 15.09.2018 16:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Gronowice5 - 2 Wygrana
7 Kolejka 7 22.09.2018 16:00 h LZS Żubry Smarchowice - UKS Rodło Wiking Opole1 - 1 Remis
8 Kolejka 8 29.09.2018 15:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Mechnice2 - 1 Wygrana
9 Kolejka 9 06.10.2018 15:00 h LZS Skorogoszcz - UKS Rodło Wiking Opole2 - 1 Przegrana
10 Kolejka 10 13.10.2018 15:00 h KS Unia Kolonowskie - UKS Rodło Wiking Opole1 - 1 Remis
11 Kolejka 11 20.10.2018 14:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Olimpia Lewin Brzeski1 - 1 Remis
12 Kolejka 12 27.10.2018 14:00 h LZS Śląsk Łubniany - UKS Rodło Wiking Opole3 - 5 Wygrana
13 Kolejka 13 03.11.2018 13:00 h UKS Rodło Wiking Opole - MKS Wołczyn2 - 4 Przegrana
14 Kolejka 14 10.11.2018 13:00 h Sokół Niemodlin - UKS Rodło Wiking Opole4 - 2 Przegrana
15 Kolejka 15 17.11.2018 13:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Jełowa2 - 6 Przegrana
16 Kolejka 16 09.03.2019 15:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Hetman Byczyna_ - _
17 Kolejka 17 16.03.2019 15:00 h KS Krasiejów - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
18 Kolejka 18 23.03.2019 15:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Silesius Kotórz Mały_ - _
19 Kolejka 19 30.03.2019 15:00 h LZS Rudniki - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
20 Kolejka 20 06.04.2019 16:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Chrząstowice_ - _
21 Kolejka 21 13.04.2019 16:00 h LZS Gronowice - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
22 Kolejka 22 20.04.2019 13:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Żubry Smarchowice_ - _
23 Kolejka 23 27.04.2019 17:00 h LZS Mechnice - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
24 Kolejka 24 04.05.2019 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Skorogoszcz_ - _
25 Kolejka 25 11.05.2019 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - KS Unia Kolonowskie_ - _
26 Kolejka 26 18.05.2019 17:00 h Olimpia Lewin Brzeski - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
27 Kolejka 27 25.05.2019 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Śląsk Łubniany_ - _
28 Kolejka 28 01.06.2019 17:00 h MKS Wołczyn - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
29 Kolejka 29 08.06.2019 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Sokół Niemodlin_ - _
30 Kolejka 30 15.06.2019 17:00 h LZS Jełowa - UKS Rodło Wiking Opole_ - _

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 15
So, 17. Lis. 2018 13:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
4:0 Silesius Kotórz Mały
Kotórz

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet