Terminarz: Hetman Byczyna | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 11.08.2018 17:00 h Hetman Byczyna - UKS Rodło Wiking Opole1 - 2 Przegrana
2 Kolejka 2 18.08.2018 17:00 h Olimpia Lewin Brzeski - Hetman Byczyna4 - 1 Przegrana
3 Kolejka 3 25.08.2018 17:00 h Hetman Byczyna - LZS Śląsk Łubniany0 - 1 Przegrana
4 Kolejka 4 01.09.2018 17:00 h MKS Wołczyn - Hetman Byczyna1 - 3 Wygrana
5 Kolejka 5 08.09.2018 16:00 h Hetman Byczyna - Sokół Niemodlin2 - 2 Remis
6 Kolejka 6 15.09.2018 16:00 h LZS Jełowa - Hetman Byczyna6 - 2 Przegrana
7 Kolejka 7 22.09.2018 16:00 h Hetman Byczyna - KS Unia Kolonowskie4 - 1 Wygrana
8 Kolejka 8 29.09.2018 15:00 h Hetman Byczyna - KS Krasiejów4 - 6 Przegrana
9 Kolejka 9 06.10.2018 15:00 h Silesius Kotórz Mały - Hetman Byczyna1 - 2 Wygrana
10 Kolejka 10 13.10.2018 15:00 h Hetman Byczyna - LZS Rudniki2 - 5 Przegrana
11 Kolejka 11 20.10.2018 14:00 h LZS Chrząstowice - Hetman Byczyna3 - 4 Wygrana
12 Kolejka 12 27.10.2018 14:00 h Hetman Byczyna - LZS Gronowice1 - 1 Remis
13 Kolejka 13 03.11.2018 13:00 h LZS Żubry Smarchowice - Hetman Byczyna3 - 2 Przegrana
14 Kolejka 14 10.11.2018 13:00 h Hetman Byczyna - LZS Mechnice1 - 2 Przegrana
15 Kolejka 15 17.11.2018 13:00 h LZS Skorogoszcz - Hetman Byczyna2 - 2 Remis
16 Kolejka 16 09.03.2019 15:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Hetman Byczyna_ - _
17 Kolejka 17 16.03.2019 15:00 h Hetman Byczyna - Olimpia Lewin Brzeski_ - _
18 Kolejka 18 23.03.2019 15:00 h LZS Śląsk Łubniany - Hetman Byczyna_ - _
19 Kolejka 19 30.03.2019 15:00 h Hetman Byczyna - MKS Wołczyn_ - _
20 Kolejka 20 06.04.2019 16:00 h Sokół Niemodlin - Hetman Byczyna_ - _
21 Kolejka 21 13.04.2019 16:00 h Hetman Byczyna - LZS Jełowa_ - _
22 Kolejka 22 20.04.2019 13:00 h KS Unia Kolonowskie - Hetman Byczyna_ - _
23 Kolejka 23 27.04.2019 17:00 h KS Krasiejów - Hetman Byczyna_ - _
24 Kolejka 24 04.05.2019 17:00 h Hetman Byczyna - Silesius Kotórz Mały_ - _
25 Kolejka 25 11.05.2019 17:00 h LZS Rudniki - Hetman Byczyna_ - _
26 Kolejka 26 18.05.2019 17:00 h Hetman Byczyna - LZS Chrząstowice_ - _
27 Kolejka 27 25.05.2019 17:00 h LZS Gronowice - Hetman Byczyna_ - _
28 Kolejka 28 01.06.2019 17:00 h Hetman Byczyna - LZS Żubry Smarchowice_ - _
29 Kolejka 29 08.06.2019 17:00 h LZS Mechnice - Hetman Byczyna_ - _
30 Kolejka 30 15.06.2019 17:00 h Hetman Byczyna - LZS Skorogoszcz_ - _

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 15
So, 17. Lis. 2018 13:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
4:0 Silesius Kotórz Mały
Kotórz

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet