Terminarz: KS Unia Kolonowskie | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 11.08.2018 17:00 h MKS Wołczyn - KS Unia Kolonowskie0 - 0 Remis
2 Kolejka 2 18.08.2018 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Gronowice3 - 0 Wygrana
3 Kolejka 3 25.08.2018 17:00 h Sokół Niemodlin - KS Unia Kolonowskie0 - 1 Wygrana
4 Kolejka 4 01.09.2018 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Żubry Smarchowice2 - 0 Wygrana
5 Kolejka 5 08.09.2018 16:00 h LZS Jełowa - KS Unia Kolonowskie3 - 1 Przegrana
6 Kolejka 6 15.09.2018 16:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Mechnice5 - 0 Wygrana
7 Kolejka 7 22.09.2018 16:00 h Hetman Byczyna - KS Unia Kolonowskie4 - 1 Przegrana
8 Kolejka 8 29.09.2018 15:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Skorogoszcz2 - 1 Wygrana
9 Kolejka 9 06.10.2018 15:00 h KS Krasiejów - KS Unia Kolonowskie4 - 0 Przegrana
10 Kolejka 10 13.10.2018 15:00 h KS Unia Kolonowskie - UKS Rodło Wiking Opole1 - 1 Remis
11 Kolejka 11 20.10.2018 14:00 h Silesius Kotórz Mały - KS Unia Kolonowskie0 - 1 Wygrana
12 Kolejka 12 27.10.2018 14:00 h KS Unia Kolonowskie - Olimpia Lewin Brzeski3 - 3 Remis
13 Kolejka 13 03.11.2018 13:00 h LZS Rudniki - KS Unia Kolonowskie1 - 6 Wygrana
14 Kolejka 14 10.11.2018 13:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Śląsk Łubniany1 - 1 Remis
15 Kolejka 15 17.11.2018 13:00 h LZS Chrząstowice - KS Unia Kolonowskie0 - 4 Wygrana
16 Kolejka 16 09.03.2019 15:00 h KS Unia Kolonowskie - MKS Wołczyn_ - _
17 Kolejka 17 16.03.2019 15:00 h LZS Gronowice - KS Unia Kolonowskie_ - _
18 Kolejka 18 23.03.2019 15:00 h KS Unia Kolonowskie - Sokół Niemodlin_ - _
19 Kolejka 19 30.03.2019 15:00 h LZS Żubry Smarchowice - KS Unia Kolonowskie_ - _
20 Kolejka 20 06.04.2019 16:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Jełowa_ - _
21 Kolejka 21 13.04.2019 16:00 h LZS Mechnice - KS Unia Kolonowskie_ - _
22 Kolejka 22 20.04.2019 13:00 h KS Unia Kolonowskie - Hetman Byczyna_ - _
23 Kolejka 23 27.04.2019 17:00 h LZS Skorogoszcz - KS Unia Kolonowskie_ - _
24 Kolejka 24 04.05.2019 17:00 h KS Unia Kolonowskie - KS Krasiejów_ - _
25 Kolejka 25 11.05.2019 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - KS Unia Kolonowskie_ - _
26 Kolejka 26 18.05.2019 17:00 h KS Unia Kolonowskie - Silesius Kotórz Mały_ - _
27 Kolejka 27 25.05.2019 17:00 h Olimpia Lewin Brzeski - KS Unia Kolonowskie_ - _
28 Kolejka 28 01.06.2019 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Rudniki_ - _
29 Kolejka 29 08.06.2019 17:00 h LZS Śląsk Łubniany - KS Unia Kolonowskie_ - _
30 Kolejka 30 15.06.2019 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Chrząstowice_ - _

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 15
So, 17. Lis. 2018 13:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
4:0 Silesius Kotórz Mały
Kotórz

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
17. Lis. 2018
Chrzastowice  0  -  4  Kolonowskie
Gronowice  1  -  2  Rudniki
LZS ZUBRY  4  -  0  Kotórz
Mechnice  4  -  1  Krasiejów
Skorogoszcz  2  -  2  Byczyna
Rodło  2  -  6  Jełowa
Lewin Brzeski  1  -  3  Niemodlin
Łubniany  1  -  2  Wołczyn

Tabela Sezon 2018/2019

Klasa Okręgowa Gr 1

# Zespół MP PTS
1 Olimpia Lewin Brzeski 15 33
2 LZS Skorogoszcz 15 33
3 KS Unia Kolonowskie 15 28
4 LZS Mechnice 15 27
5 LZS Śląsk Łubniany 15 25
6 LZS Jełowa 15 25
7 KS Krasiejów 15 24
8 MKS Wołczyn 15 23
9 UKS Rodło Wiking Opole 15 23
10 Sokół Niemodlin 15 22
11 LZS Żubry Smarchowice 15 20
12 LZS Chrząstowice 15 19
13 Hetman Byczyna 15 15
14 LZS Rudniki 15 11
15 LZS Gronowice 15 10
16 Silesius Kotórz Mały 15 3

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 16
Datum So, 09. Mar. 2019 Beginn 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Rudniki
Rudniki

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet