Terminarz: UKS Rodło Wiking Opole | Klasa Okręgowa Gr. 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 12.08.2017 17:00 h LZS Kościeliska - UKS Rodło Wiking Opole3 - 3 Remis
2 Kolejka 2 19.08.2017 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Rudniki0 - 5 Przegrana
3 Kolejka 3 26.08.2017 17:00 h LZS Jełowa - UKS Rodło Wiking Opole1 - 1 Remis
4 Kolejka 4 02.09.2017 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Silesius Kotórz Mały5 - 2 Wygrana
5 Kolejka 5 09.09.2017 16:00 h Olimpia Lewin Brzeski - UKS Rodło Wiking Opole2 - 2 Remis
6 Kolejka 6 16.09.2017 15:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Victoria Chróścice 2 - 8 Przegrana
7 Kolejka 7 23.09.2017 16:00 h LZS Mechnice - UKS Rodło Wiking Opole1 - 0 Przegrana
8 Kolejka 8 30.09.2017 15:00 h LKS Naprzód Jemielnica - UKS Rodło Wiking Opole2 - 1 Przegrana
9 Kolejka 9 07.10.2017 14:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Piotrówka2 - 1 Wygrana
10 Kolejka 10 14.10.2017 15:00 h Hetman Byczyna - UKS Rodło Wiking Opole2 - 1 Przegrana
11 Kolejka 11 21.10.2017 14:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Śląsk Łubniany0 - 2 Przegrana
12 Kolejka 12 28.10.2017 14:00 h TOR Dobrzeń Wlk - UKS Rodło Wiking Opole9 - 0 Przegrana
13 Kolejka 13 04.11.2017 13:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Żubry Smarchowice2 - 3 Przegrana
14 Kolejka 14 12.11.2017 13:00 h LZS Chrząstowice - UKS Rodło Wiking Opole3 - 6 Wygrana
16 Kolejka 16 10.03.2018 15:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Kościeliska_ - _
17 Kolejka 17 17.03.2018 15:00 h LZS Rudniki - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
18 Kolejka 18 24.03.2018 15:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Jełowa_ - _
19 Kolejka 19 31.03.2018 13:00 h Silesius Kotórz Mały - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
20 Kolejka 20 07.04.2018 16:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Olimpia Lewin Brzeski_ - _
21 Kolejka 21 14.04.2018 16:00 h Victoria Chróścice - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
22 Kolejka 22 21.04.2018 16:30 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Mechnice_ - _
23 Kolejka 23 28.04.2018 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LKS Naprzód Jemielnica_ - _
24 Kolejka 24 01.05.2018 17:00 h LZS Piotrówka - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
25 Kolejka 25 05.05.2018 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - Hetman Byczyna_ - _
26 Kolejka 26 12.05.2018 17:00 h LZS Śląsk Łubniany - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
27 Kolejka 27 19.05.2018 17:00 h UKS Rodło Wiking Opole - TOR Dobrzeń Wlk_ - _
28 Kolejka 28 26.05.2018 17:00 h LZS Żubry Smarchowice - UKS Rodło Wiking Opole_ - _
29 Kolejka 29 30.05.2018 18:00 h UKS Rodło Wiking Opole - LZS Chrząstowice_ - _

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 16
So, 10. Mar. 2018 15:00
LZS Śląsk Łubniany
Łubniany
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
18. Lis. 2017
Lewin Brzeski  1  -  2  Jełowa
Chróścice  7  -  0  Rudniki
Mechnice  3  -  1  Kościeliska
Piotrówka  4  -  1  Chrzastowice
Łubniany  1  -  9  TOR Dobrzeń
Kotórz  4  -  4  Jemielnica
Byczyna  7  -  1  LZS ZUBRY

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 16
Datum So, 10. Mar. 2018 Beginn 15:00
LZS Śląsk Łubniany
Łubniany
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Obsada Sędziowska

Mecz: Byczyna - ŻUBRY
Sędzia główny:Radosław Paszek
Asystent I:Janusz Gruszka
Asystent II:Jan Pukajło
Pełna Obsada

Facebook

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet