Terminarz: Silesius Kotórz Mały | Klasa Okręgowa Gr. 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 12.08.2017 16:00 h Silesius Kotórz Mały - Olimpia Lewin Brzeski1 - 1 Remis
2 Kolejka 2 19.08.2017 17:00 h Victoria Chróścice - Silesius Kotórz Mały4 - 0 Przegrana
3 Kolejka 3 26.08.2017 17:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Mechnice2 - 3 Przegrana
4 Kolejka 4 02.09.2017 17:00 h UKS Rodło Opole - Silesius Kotórz Mały5 - 2 Przegrana
5 Kolejka 5 09.09.2017 16:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Piotrówka1 - 3 Przegrana
6 Kolejka 6 17.09.2017 16:00 h Hetman Byczyna - Silesius Kotórz Mały3 - 3 Remis
7 Kolejka 7 23.09.2017 16:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Śląsk Łubniany5 - 3 Wygrana
8 Kolejka 8 30.09.2017 15:00 h TOR Dobrzeń Wlk - Silesius Kotórz Mały3 - 0 Przegrana
9 Kolejka 9 07.10.2017 15:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Żubry Smarchowice2 - 1 Wygrana
10 Kolejka 10 15.10.2017 15:00 h LZS Chrząstowice - Silesius Kotórz Mały3 - 3 Remis
11 Kolejka 11 21.10.2017 14:00 h Silesius Kotórz Mały - GKS Starościn _ - _
12 Kolejka 12 28.10.2017 14:00 h LZS Kościeliska - Silesius Kotórz Mały_ - _
13 Kolejka 13 04.11.2017 13:00 h Silesius Kotórz Mały - LZS Rudniki_ - _
14 Kolejka 14 11.11.2017 13:00 h LZS Jełowa - Silesius Kotórz Mały_ - _
15 Kolejka 15 18.11.2017 13:00 h Silesius Kotórz Mały - LKS Naprzód Jemielnica_ - _

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 10
So, 14. Paź. 2017 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
3:2 Olimpia Lewin Brzeski
Lewin Brzeski

Poprzednia kolejka

Kolejka 10
14. Paź. 2017
Byczyna  2  -  1  Rodło
Łubniany  0  -  2  Mechnice
TOR Dobrzeń  2  -  0  Chróścice
LZS ZUBRY  3  -  2  Lewin Brzeski
Staroscin  0  -  3  Jełowa
Kościeliska  2  -  2  Rudniki
15. Paź. 2017
Jemielnica  3  -  0  Piotrówka
Chrzastowice  3  -  3  Kotórz

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 11
Datum So, 21. Paź. 2017 Beginn 14:00
Victoria Chróścice
Chróścice
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Obsada Sędziowska

Mecz: ŻUBRY - Olimpia
Sędzia główny:Wąsiak Mateusz
Asystent I:Chudala Artur
Asystent II:Balicki Tomasz
Pełna Obsada

Facebook

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet