Terminarz: KS Unia Kolonowskie | Klasa Okręgowa Gr 1


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 13.08.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - GKS Grodków 1 - 0 Wygrana
2 Kolejka 2 20.08.2016 17:00 h LKS Źródło Krośnica - KS Unia Kolonowskie1 - 3 Wygrana
3 Kolejka 3 27.08.2016 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Mechnice1 - 0 Wygrana
4 Kolejka 4 03.09.2016 16:30 h UKS Rodło Opole - KS Unia Kolonowskie2 - 2 Remis
5 Kolejka 5 10.09.2016 16:00 h KS Unia Kolonowskie - Silesius Kotórz Mały5 - 0 Wygrana
6 Kolejka 6 17.09.2016 16:00 h Hetman Byczyna - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
7 Kolejka 7 25.09.2016 15:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Żubry Smarchowice5 - 1 Wygrana
8 Kolejka 8 01.10.2016 15:00 h LZS Śląsk Łubniany - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
9 Kolejka 9 08.10.2016 15:00 h KS Unia Kolonowskie - Victoria Chróścice 1 - 0 Wygrana
10 Kolejka 10 15.10.2016 15:00 h LZS Gronowice - KS Unia Kolonowskie1 - 3 Wygrana
11 Kolejka 11 22.10.2016 14:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Rudniki5 - 2 Wygrana
12 Kolejka 12 29.10.2016 14:00 h Olimpia Lewin Brzeski - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
13 Kolejka 13 05.11.2016 13:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Chrząstowice4 - 2 Wygrana
14 Kolejka 14 12.11.2016 13:00 h GKS Starościn - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
15 Kolejka 15 19.11.2016 13:00 h KS Unia Kolonowskie - Start Siołkowice4 - 0 Wygrana
16 Kolejka 16 18.03.2017 15:00 h GKS Grodków - KS Unia Kolonowskie3 - 1 Przegrana
17 Kolejka 17 25.03.2017 15:00 h KS Unia Kolonowskie - LKS Źródło Krośnica4 - 2 Wygrana
18 Kolejka 18 01.04.2017 16:00 h LZS Mechnice - KS Unia Kolonowskie0 - 1 Wygrana
19 Kolejka 19 08.04.2017 16:00 h KS Unia Kolonowskie - UKS Rodło Opole2 - 2 Remis
20 Kolejka 20 15.04.2017 13:00 h Silesius Kotórz Mały - KS Unia Kolonowskie2 - 6 Wygrana
21 Kolejka 21 22.04.2017 16:30 h KS Unia Kolonowskie - Hetman Byczyna1 - 1 Remis
22 Kolejka 22 31.05.2017 18:30 h LZS Żubry Smarchowice - KS Unia Kolonowskie0 - 2 Wygrana
23 Kolejka 23 03.05.2017 17:30 h KS Unia Kolonowskie - LZS Śląsk Łubniany3 - 0 Wygrana
24 Kolejka 24 06.05.2017 17:00 h Victoria Chróścice - KS Unia Kolonowskie3 - 1 Przegrana
25 Kolejka 25 13.05.2017 17:00 h KS Unia Kolonowskie - LZS Gronowice1 - 1 Remis
26 Kolejka 26 20.05.2017 17:00 h LZS Rudniki - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
27 Kolejka 27 27.05.2017 17:00 h KS Unia Kolonowskie - Olimpia Lewin Brzeski3 - 0 Wygrana
28 Kolejka 28 03.06.2017 17:00 h LZS Chrząstowice - KS Unia Kolonowskie1 - 1 Remis
29 Kolejka 29 10.06.2017 16:00 h KS Unia Kolonowskie - GKS Starościn 2 - 1 Wygrana
30 Kolejka 30 17.06.2017 17:00 h Start Siołkowice - KS Unia Kolonowskie1 - 3 Wygrana

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 2
So, 19. Sie. 2017 17:00
TOR Dobrzeń Wlk
TOR Dobrzeń
4:2 LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 2
19. Sie. 2017
Jemielnica  1  -  1  Lewin Brzeski
Chróścice  4  -  0  Kotórz
Mechnice  5  -  1  Jełowa
Rodło  0  -  5  Rudniki
Piotrówka  5  -  0  Kościeliska
Byczyna  3  -  0  Staroscin
Łubniany  2  -  4  Chrzastowice
TOR Dobrzeń  4  -  2  LZS ZUBRY

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 3
Datum So, 26. Sie. 2017 Beginn 17:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LKS Naprzód Jemielnica
Jemielnica

Facebook

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet