Ta drużyna walczy do końca

Ta drużyna walczy do końca

Image

Przed spotkaniem Żubrów z drużyną z Lewina Brzeskiego w tabeli dzieliły nas zaledwie 3 punkty, więc był to mecz z serii tych, gdzie zwycięzca zgarnia podwójną pule tzw. 6 punktów, ponadto graliśmy u siebie a taki stan rzeczy zawsze zobowiązuje by za cel postawić sobie wywalczenie 3 oczek. Nasza drużyna bardzo dobrze weszła w to spotkanie i udokumentowała to golem na 1:0 w 2' spotkania, jego autorem był Kacper Dumański, który w tej rundzie strzelił swoją 4 bramkę dla Żubrów. Po golu zdobytym przez nasz zespół, gra toczyła się raczej w środkowej strefie boiska a bramkarze z obu stron nie mieli zbyt wiele pracy. W drugiej części meczu obraz gry zmienił się diametralnie gdyż Żubry jak i Olimpia chciały trafić do siatki rywala, ta sztuka udała się szybciej naszym piłkarzom. W 55' Hołub dobrym strzałem wykończył ładną akcję całego zespołu podwyższając na 2:0. jakże jest to niebezpieczne prowadzenie przekonaliśmy się w meczach z Prudnikiem czy Rudnikami, gdzie dwukrotnie schodziliśmy pokonani po końcowym gwizdku arbitra. Tym razem podobnie jak w dwóch opisanych przypadkach roztrwoniliśmy przewagę dwóch bramek dając sobie strzelić gole w 63' i 67' meczu. Remis być może satysfakcjonował gości jednak w naszym przypadku to było zbyt mało, ofensywna gra naszej drużyny została zwieńczona bramką na 3:2 w 85' a jej zdobywcą został Damian Raszewski, który zamknął bardzo dobre dośrodkowanie Dońca z rzutu wolnego. Za tydzień w sobotę o godzinie 14:00 (zmiana godziny rozgrywania kolejek z 15:00 na 14:00!!!) zmierzymy się z Victorią Chróścice, drużyną która swoją grą aspiruje do wywalczenia awansu i obok Dobrzenia wyrasta na jednego z największych faworytów do zdobycia mistrzostwa klasy okręgowej. Nie pojedziemy tam jednak by tylko ich odwiedzić ale by walczyć o ligowe punkty, gdyż ten zespół pokazał iż doskonale to potrafi.

Skład Żubrów: Kownacki - Lewkowicz, Krawczyk, Nawrot (46' Wsół), Raszewski D. - Szramski (46' Wojciechowski), Perkanowski (71' Rolnik), Raszewski M., Doniec, Dumański - Hołub (88' Woźniak)

Rezerwowi: Zioła      

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 2
So, 18. Sie. 2018 17:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
4:3 LZS Chrząstowice
Chrzastowice

Poprzednia kolejka

Kolejka 2
18. Sie. 2018
Kolonowskie   -   Gronowice
LZS ZUBRY  4  -  3  Chrzastowice
Mechnice  4  -  2  Rudniki
Rodło  3  -  0  KSK
Lewin Brzeski  4  -  1  Byczyna
Łubniany  3  -  0  Jełowa
MKS  3  -  0  Niemodlin
19. Sie. 2018
LZS  2  -  1  Kotórz

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 3
Datum So, 25. Sie. 2018 Beginn 17:00
LZS Gronowice
Gronowice
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet