Niegościnny Silesius

Image

Silesius Kotórz Mały kolejny raz okazał się mało gościnny dla naszej drużyny, gdyż przegraliśmy na ich stadionie 2:1. Od początku wzajemnych spotkań między naszą drużyną a gospodarzami wczorajszego meczu nie udało nam się wygrać na ich boisku, do wczorajszego meczu padały najczęściej remisy (2) oraz porażki (z wczorajszą 2). Spotkanie było bardzo wyrównane, obie drużyny stworzyły sobie podobną ilość sytuacji bramkowych, z których o jedną więcej wykorzystali gospodarze. W ich drużynie potężną różnicę na placu gry robił czarnoskóry Augusto Kaique Dos Santos, piekielnie szybki z bardzo dobrą techniką zawodnik, który mimo bardzo dobrej gry nie trafił do naszej siatki. W drużynie Żubrów, niestety nieskuteczny był Hołub, który mógł kilka razy lepiej wykończyć dogodne sytuacje. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił głową Damian Raszewski. Był to gol dający nam remis 1:1, niestety dwie minuty później gola na 2:1 z rzutu wolnego strzelili piłkarze Silesiusa, nie popisał się w tej sytuacji nasz bramkarz, który nie najlepiej się ustawił i nie obronił strzału praktycznie w środek bramki. Od tego wydarzenia zostało mało czasu by odrobić niekorzystny rezultat mimo iż rzuciliśmy wszystkie siły do ataku to nie udało się urwać choćby punktu.

Skład Żubrów: Kownacki – Lewkowicz, Krawczyk, Nawrot (87’ Woźniak), Raszewski D. – Dumański, Wsół (68’ Perkanowski), Raszewski M., Szramski, Doniec (61’ Rolnik) – Hołub (81’ Zioła)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 16
So, 10. Mar. 2018 15:00
LZS Śląsk Łubniany
Łubniany
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
18. Lis. 2017
Lewin Brzeski  1  -  2  Jełowa
Chróścice  7  -  0  Rudniki
Mechnice  3  -  1  Kościeliska
Piotrówka  4  -  1  Chrzastowice
Łubniany  1  -  9  TOR Dobrzeń
Kotórz  4  -  4  Jemielnica
Byczyna  7  -  1  LZS ZUBRY

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 16
Datum So, 10. Mar. 2018 Beginn 15:00
LZS Śląsk Łubniany
Łubniany
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Obsada Sędziowska

Mecz: Byczyna - ŻUBRY
Sędzia główny:Radosław Paszek
Asystent I:Janusz Gruszka
Asystent II:Jan Pukajło
Pełna Obsada

Facebook

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet