Niegościnny Silesius

Niegościnny Silesius

Image

Silesius Kotórz Mały kolejny raz okazał się mało gościnny dla naszej drużyny, gdyż przegraliśmy na ich stadionie 2:1. Od początku wzajemnych spotkań między naszą drużyną a gospodarzami wczorajszego meczu nie udało nam się wygrać na ich boisku, do wczorajszego meczu padały najczęściej remisy (2) oraz porażki (z wczorajszą 2). Spotkanie było bardzo wyrównane, obie drużyny stworzyły sobie podobną ilość sytuacji bramkowych, z których o jedną więcej wykorzystali gospodarze. W ich drużynie potężną różnicę na placu gry robił czarnoskóry Augusto Kaique Dos Santos, piekielnie szybki z bardzo dobrą techniką zawodnik, który mimo bardzo dobrej gry nie trafił do naszej siatki. W drużynie Żubrów, niestety nieskuteczny był Hołub, który mógł kilka razy lepiej wykończyć dogodne sytuacje. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił głową Damian Raszewski. Był to gol dający nam remis 1:1, niestety dwie minuty później gola na 2:1 z rzutu wolnego strzelili piłkarze Silesiusa, nie popisał się w tej sytuacji nasz bramkarz, który nie najlepiej się ustawił i nie obronił strzału praktycznie w środek bramki. Od tego wydarzenia zostało mało czasu by odrobić niekorzystny rezultat mimo iż rzuciliśmy wszystkie siły do ataku to nie udało się urwać choćby punktu.

Skład Żubrów: Kownacki – Lewkowicz, Krawczyk, Nawrot (87’ Woźniak), Raszewski D. – Dumański, Wsół (68’ Perkanowski), Raszewski M., Szramski, Doniec (61’ Rolnik) – Hołub (81’ Zioła)

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 2
So, 18. Sie. 2018 17:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
4:3 LZS Chrząstowice
Chrzastowice

Poprzednia kolejka

Kolejka 2
18. Sie. 2018
Kolonowskie   -   Gronowice
LZS ZUBRY  4  -  3  Chrzastowice
Mechnice  4  -  2  Rudniki
Rodło  3  -  0  KSK
Lewin Brzeski  4  -  1  Byczyna
Łubniany  3  -  0  Jełowa
MKS  3  -  0  Niemodlin
19. Sie. 2018
LZS  2  -  1  Kotórz

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 3
Datum So, 25. Sie. 2018 Beginn 17:00
LZS Gronowice
Gronowice
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet