Niegościnny Silesius

Image

Silesius Kotórz Mały kolejny raz okazał się mało gościnny dla naszej drużyny, gdyż przegraliśmy na ich stadionie 2:1. Od początku wzajemnych spotkań między naszą drużyną a gospodarzami wczorajszego meczu nie udało nam się wygrać na ich boisku, do wczorajszego meczu padały najczęściej remisy (2) oraz porażki (z wczorajszą 2). Spotkanie było bardzo wyrównane, obie drużyny stworzyły sobie podobną ilość sytuacji bramkowych, z których o jedną więcej wykorzystali gospodarze. W ich drużynie potężną różnicę na placu gry robił czarnoskóry Augusto Kaique Dos Santos, piekielnie szybki z bardzo dobrą techniką zawodnik, który mimo bardzo dobrej gry nie trafił do naszej siatki. W drużynie Żubrów, niestety nieskuteczny był Hołub, który mógł kilka razy lepiej wykończyć dogodne sytuacje. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił głową Damian Raszewski. Był to gol dający nam remis 1:1, niestety dwie minuty później gola na 2:1 z rzutu wolnego strzelili piłkarze Silesiusa, nie popisał się w tej sytuacji nasz bramkarz, który nie najlepiej się ustawił i nie obronił strzału praktycznie w środek bramki. Od tego wydarzenia zostało mało czasu by odrobić niekorzystny rezultat mimo iż rzuciliśmy wszystkie siły do ataku to nie udało się urwać choćby punktu.

Skład Żubrów: Kownacki – Lewkowicz, Krawczyk, Nawrot (87’ Woźniak), Raszewski D. – Dumański, Wsół (68’ Perkanowski), Raszewski M., Szramski, Doniec (61’ Rolnik) – Hołub (81’ Zioła)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 10
So, 14. Paź. 2017 15:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
3:2 Olimpia Lewin Brzeski
Lewin Brzeski

Poprzednia kolejka

Kolejka 10
14. Paź. 2017
Byczyna  2  -  1  Rodło
Łubniany  0  -  2  Mechnice
TOR Dobrzeń  2  -  0  Chróścice
LZS ZUBRY  3  -  2  Lewin Brzeski
Staroscin  0  -  3  Jełowa
Kościeliska  2  -  2  Rudniki
15. Paź. 2017
Jemielnica  3  -  0  Piotrówka
Chrzastowice  3  -  3  Kotórz

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 11
Datum So, 21. Paź. 2017 Beginn 14:00
Victoria Chróścice
Chróścice
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Obsada Sędziowska

Mecz: ŻUBRY - Olimpia
Sędzia główny:Wąsiak Mateusz
Asystent I:Chudala Artur
Asystent II:Balicki Tomasz
Pełna Obsada

Facebook

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet