Dwa różne oblicza Żubrów

Image

W spotkanie lepiej weszły Żubry, które szybko stworzyły sobie bramkowe okazje. Już w 5 min z pięciu metrów główkował Kamil Hołub, ale jego uderzenie było zbyt słabe, aby zaskoczyć bramkarza. Dwie minuty później golkiper przyjezdnych krzyknął „Moja”, obrońca więc nie interweniował, ale piłkę przejął Hołub. Uderzył jednak prosto w nogi Dawida Stascha. Aktywny Hołub główkował jeszcze w 19 min. Tym razem jego uderzenie przeszło dwa metry nad poprzeczką. Przyjezdni dopiero w 53 min stworzyli zagrożenie pod bramką Żubrów. Mateusz Woszko uderzył zaskakująco z narożnika pola karnego, ale wyciągnięty jak struna Krzysztof Kownacki sparował piłkę na rzut różny. Parę chwil później nastąpiły wydarzenia, które wstrząsnęły ekipą miejscowych i w znacznej części ustawiły końcowy wynik spotkania. W ciągu zaledwie dwóch minut jeden z najniższych na boisku piłkarzy Arthur Juraschek, dwa razy wpisał się na listę strzelców. Po takim ciosie gospodarze nie potrafili się już podnieść. Konsekwencją ich szarży, kiedy to rzucili się do odrabiana strat, była trzecia bramka dla przyjezdnych, która definitywnie rozstrzygnęła o losach pojedynku. Żubry miały okazję na honorową bramkę, ale uderzenie Tomasza Stadniczuka w 87 min zatrzymało się na poprzeczce. 

Źródło:http://pilkaopolska.pl/blizej-klubu-zubry-smarchowice-slaskie/

Żubry Smarchowice Śląskie – FC Chronstau Chrząstowice 0-3 (0-0) 0-1 Juraschek – 57., 0-2 Juraschek – 59., 0-3 Krawczyk – 79.

Żubry: Kownacki – Lewkowicz, G. Stadniczuk, Wsół, D. Raszewski (67. Gołębiowski) – Wojciechowski (78. Szramski), T. Stadniczuk, M. Raszewski (69. Zioła), Doniec (67. Rolnik), Dumański – Hołub. 

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 22
So, 21. Kwi. 2018 16:30
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
3:1 LZS Rudniki
Rudniki

Poprzednia kolejka

Kolejka 22
21. Kwi. 2018
Chrzastowice  5  -  1  Kościeliska
LZS ZUBRY  3  -  1  Rudniki
TOR Dobrzeń  5  -  3  Jełowa
Łubniany  4  -  0  Kotórz
Byczyna  5  -  3  Lewin Brzeski
Piotrówka  2  -  4  Chróścice
Rodło  2  -  1  Mechnice

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 23
Datum So, 28. Kwi. 2018 Beginn 17:00
LZS Jełowa
Jełowa
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Obsada Sędziowska

Mecz: Kościeliska - ŻUBRY
Sędzia główny:Krzysztof Glensk
Asystent I:Patryk Stasiak
Asystent II:Marek Kantor
Pełna Obsada

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet