Pucharowy blamaż

ImageBardzo szybko zakończyła się przygoda pucharowa Żubrów. W środowym meczu z Pogonią Prudnik nasz zespół przegrał 2:3. Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała takiego obrotu spraw gdyż w pierwszej połowie prowadziliśmy do 42' 2:0 po golach Wsóła i D. Raszewskiego, natomiast od 35' graliśmy z przewagą jednego zawodnika. Wszystko co złe dla naszej drużyny zaczęło się w 42' gdy goście z rzutu karnego złapali kontakt trafiając na 2:1. W drugiej połowie niedługo po rozpoczęciu goście trafili na 2:2 w 50' a 10 minut później bo w 60' po raz kolejny po rzucie karnym wyszli na prowadzenie 2:3. Przy dwubramkowym prowadzeniu i grając z jednym zawodnikiem więcej takie roztrwonienie przewagi nie powinno mieć miejsca i można to uznać za blamaż naszej drużyny.

Skład Żubrów: Kownacki - Woźniak (80' T. Stadniczuk), Krawczyk, Nawrot, Gołębiowski - D. Raszewski (46' Rolnik), M. Raszewski, Wsół (61' Bezak), Perkanowski, Wojciechowski (80' Szramski) - Zioła

Rezerwowi: Doniec, Lewkowicz