Pucharowy blamaż

 ImageBardzo szybko zakończyła się przygoda pucharowa Żubrów. W środowym meczu z Pogonią Prudnik nasz zespół przegrał 2:3. Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała takiego obrotu spraw gdyż w pierwszej połowie prowadziliśmy do 42' 2:0 po golach Wsóła i D. Raszewskiego, natomiast od 35' graliśmy z przewagą jednego zawodnika. Wszystko co złe dla naszej drużyny zaczęło się w 42' gdy goście z rzutu karnego złapali kontakt trafiając na 2:1. W drugiej połowie niedługo po rozpoczęciu goście trafili na 2:2 w 50' a 10 minut później bo w 60' po raz kolejny po rzucie karnym wyszli na prowadzenie 2:3. Przy dwubramkowym prowadzeniu i grając z jednym zawodnikiem więcej takie roztrwonienie przewagi nie powinno mieć miejsca i można to uznać za blamaż naszej drużyny.

Skład Żubrów: Kownacki - Woźniak (80' T. Stadniczuk), Krawczyk, Nawrot, Gołębiowski - D. Raszewski (46' Rolnik), M. Raszewski, Wsół (61' Bezak), Perkanowski, Wojciechowski (80' Szramski) - Zioła

Rezerwowi: Doniec, Lewkowicz

Facebook

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 1
Datum So, 11. Sie. 2018 Beginn 17:00
LZS Rudniki
Rudniki
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet