Porażka w Dobrzeniu

Image

W II kolejce Timsport Klasy Okręgowej, Żubry udały się w niedzielę do Dobrzenia Wielkiego by zmierzyć się z grającym jeszcze w ubiegłym sezonie w IV lidze TORem. Już przed rozpoczęciem ligi wiadomo było że drużyna z Dobrzenia nie będzie chciała grać w okręgówce, a ich głównym celem będzie powrót na boiska IV ligi. W spotkanie lepiej weszli gospodarze, którzy objęli prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Nasza drużyna nie złożyła broni i po kilku minutach Tomasz Stadniczuk stanął przed szansą na wyrównanie pewnie wykorzystując 11 stkę i doprowadzając do remisu 1:1. Niedługo po tym ponownie cieszyliśmy się z gola, tym razem świetne podanie Dońca wykorzystał M. Raszewski i strzelił na 1:2. Nie udało się dowieźć prowadzenia do końca pierwszej połowy i w 40' rywale doprowadzili do wyrównania na  2:2. W drugiej połowie bramki strzelali już tylko rywale w 60' z rzutu wolnego oraz w 68' z rzutu karnego, co dawało im pewne prowadzenie 4:2. Nasza drużyna miała swoje szanse by odwrócić zły dla nas wynik, jednak zabrakło szczęścia przy strzał Dońca, Stadniczuka czy Wojciechowskiego. Trzeba oddać, że piłkarze z Dobrzenia byli w tym meczu drużyną lepszą, jednak przy większej koncentracji i braku głupich błędów remis w tym spotkaniu byłby w zasięgu naszej drużyny spokojnie do wywalczenia.

Skład Żubrów: Kownacki - Palica (72' Wojciechowski), Krawczyk, G. Stadniczuk, Lewkowicz - Rolnik (68' Wsół), Raszewski M., Stadniczuk T., Raszewski D.(72' Gołębiowski), Doniec (79' Zioła) - Bezak

Rezerwowi: Nawrot, Perkanowski, Woźniak

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 10
N, 14. Paź. 2018 15:00
MKS Wołczyn
MKS
3:4 LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 10
13. Paź. 2018
Kolonowskie  1  -  1  Rodło
Lewin Brzeski  2  -  3  LZS
Łubniany  1  -  3  Mechnice
Niemodlin  3  -  1  Gronowice
Jełowa  2  -  2  Chrzastowice
Byczyna  2  -  5  Rudniki
KSK  2  -  0  Kotórz
14. Paź. 2018
MKS  3  -  4  LZS ZUBRY

Tabela Sezon 2018/2019

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 11
Datum So, 20. Paź. 2018 Beginn 14:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- Sokół Niemodlin
Niemodlin

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet