Niegościnny Śląsk Łubniany

Image

Pojedynek w Łubnianach przejdzie do historii naszego klubu jako najwyższa porażka w klasie okręgowej. Wynik 7:3 mówi sam za siebie. Początek spotkania nie zapowiadał takiej tragedii w wykonaniu naszej drużyny, jednak seria błędów indywidualnych naszych zawodników co rusz otwierała pole do manewru piłkarzom Śląska. Na nic się zdały gole strzelane przez Bezaka x2 oraz Ziołę (jego debiutancki gol w tym sezonie), skoro traciliśmy bramki zaraz po tym jak łapaliśmy mały kontakt. Wynik choć tragiczny to nie była to najgorsza wiadomość tego weekendu, z kontuzją mięśni żeber w 67' zakończył Krawczyk natomiast z kontuzją barku na 5 minut przed końcem meczu zmagał się Bezak, obaj po meczu musieli udać się do pobliskiego Opola na konsultacje medyczne. Ostatni mecz sezonu zakończył się nie najlepiej, jednak całą kampanię 2016/17 zakończyliśmy na nie najgorszym 10 miejscu.

Skład Żubrów: Zając - Raszewski D., Stadniczuk T. (63' Gołębiowski), Krawczyk (67' Wróbel), Palica - Bezak, Raszewski M. Perkanowski (81' Woźniak M.), Doniec, Lewkowicz (82' Sabok) - Zioła

Rezerwowi: Nawrot

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 16
So, 10. Mar. 2018 15:00
LZS Śląsk Łubniany
Łubniany
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
18. Lis. 2017
Lewin Brzeski  1  -  2  Jełowa
Chróścice  7  -  0  Rudniki
Mechnice  3  -  1  Kościeliska
Piotrówka  4  -  1  Chrzastowice
Łubniany  1  -  9  TOR Dobrzeń
Kotórz  4  -  4  Jemielnica
Byczyna  7  -  1  LZS ZUBRY

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 16
Datum So, 10. Mar. 2018 Beginn 15:00
LZS Śląsk Łubniany
Łubniany
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Obsada Sędziowska

Mecz: Byczyna - ŻUBRY
Sędzia główny:Radosław Paszek
Asystent I:Janusz Gruszka
Asystent II:Jan Pukajło
Pełna Obsada

Facebook

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet