Niegościnny Śląsk Łubniany

Image

Pojedynek w Łubnianach przejdzie do historii naszego klubu jako najwyższa porażka w klasie okręgowej. Wynik 7:3 mówi sam za siebie. Początek spotkania nie zapowiadał takiej tragedii w wykonaniu naszej drużyny, jednak seria błędów indywidualnych naszych zawodników co rusz otwierała pole do manewru piłkarzom Śląska. Na nic się zdały gole strzelane przez Bezaka x2 oraz Ziołę (jego debiutancki gol w tym sezonie), skoro traciliśmy bramki zaraz po tym jak łapaliśmy mały kontakt. Wynik choć tragiczny to nie była to najgorsza wiadomość tego weekendu, z kontuzją mięśni żeber w 67' zakończył Krawczyk natomiast z kontuzją barku na 5 minut przed końcem meczu zmagał się Bezak, obaj po meczu musieli udać się do pobliskiego Opola na konsultacje medyczne. Ostatni mecz sezonu zakończył się nie najlepiej, jednak całą kampanię 2016/17 zakończyliśmy na nie najgorszym 10 miejscu.

Skład Żubrów: Zając - Raszewski D., Stadniczuk T. (63' Gołębiowski), Krawczyk (67' Wróbel), Palica - Bezak, Raszewski M. Perkanowski (81' Woźniak M.), Doniec, Lewkowicz (82' Sabok) - Zioła

Rezerwowi: Nawrot

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 18
So, 24. Mar. 2018 15:00
LKS Naprzód Jemielnica
Jemielnica
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 16
10. Mar. 2018
Jemielnica  1  -  2  TOR Dobrzeń
Łubniany  4  -  2  LZS ZUBRY
Byczyna  6  -  0  Chrzastowice
Rodło  1  -  2  Kościeliska
Mechnice  4  -  1  Rudniki
Chróścice  8  -  2  Jełowa
Lewin Brzeski  3  -  0  Kotórz

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 18
Datum So, 24. Mar. 2018 Beginn 15:00
LKS Naprzód Jemielnica
Jemielnica
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Obsada Sędziowska

Mecz: Jemielnica - ŻUBRY
Sędzia główny:
Asystent I:
Asystent II:
Pełna Obsada

Facebook

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet