Niegościnny Śląsk Łubniany

Image

Pojedynek w Łubnianach przejdzie do historii naszego klubu jako najwyższa porażka w klasie okręgowej. Wynik 7:3 mówi sam za siebie. Początek spotkania nie zapowiadał takiej tragedii w wykonaniu naszej drużyny, jednak seria błędów indywidualnych naszych zawodników co rusz otwierała pole do manewru piłkarzom Śląska. Na nic się zdały gole strzelane przez Bezaka x2 oraz Ziołę (jego debiutancki gol w tym sezonie), skoro traciliśmy bramki zaraz po tym jak łapaliśmy mały kontakt. Wynik choć tragiczny to nie była to najgorsza wiadomość tego weekendu, z kontuzją mięśni żeber w 67' zakończył Krawczyk natomiast z kontuzją barku na 5 minut przed końcem meczu zmagał się Bezak, obaj po meczu musieli udać się do pobliskiego Opola na konsultacje medyczne. Ostatni mecz sezonu zakończył się nie najlepiej, jednak całą kampanię 2016/17 zakończyliśmy na nie najgorszym 10 miejscu.

Skład Żubrów: Zając - Raszewski D., Stadniczuk T. (63' Gołębiowski), Krawczyk (67' Wróbel), Palica - Bezak, Raszewski M. Perkanowski (81' Woźniak M.), Doniec, Lewkowicz (82' Sabok) - Zioła

Rezerwowi: Nawrot

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 11
So, 21. Paź. 2017 14:00
Victoria Chróścice
Chróścice
5:4 LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 11
21. Paź. 2017
Rudniki  1  -  2  Jemielnica
Jełowa  2  -  0  Kościeliska
Lewin Brzeski  3  -  1  Chrzastowice
Chróścice  5  -  4  LZS ZUBRY
Mechnice  0  -  0  TOR Dobrzeń
Rodło  0  -  2  Łubniany
Piotrówka  1  -  1  Byczyna

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 12
Datum So, 28. Paź. 2017 Beginn 14:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LZS Mechnice
Mechnice

Obsada Sędziowska

Mecz: Victoria - ŻUBRY
Sędzia główny:Włodarczyk W.
Asystent I:Stemplewski S.
Asystent II:Majowski Marek
Pełna Obsada

Facebook

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet