Niegościnny Śląsk Łubniany

Image

Pojedynek w Łubnianach przejdzie do historii naszego klubu jako najwyższa porażka w klasie okręgowej. Wynik 7:3 mówi sam za siebie. Początek spotkania nie zapowiadał takiej tragedii w wykonaniu naszej drużyny, jednak seria błędów indywidualnych naszych zawodników co rusz otwierała pole do manewru piłkarzom Śląska. Na nic się zdały gole strzelane przez Bezaka x2 oraz Ziołę (jego debiutancki gol w tym sezonie), skoro traciliśmy bramki zaraz po tym jak łapaliśmy mały kontakt. Wynik choć tragiczny to nie była to najgorsza wiadomość tego weekendu, z kontuzją mięśni żeber w 67' zakończył Krawczyk natomiast z kontuzją barku na 5 minut przed końcem meczu zmagał się Bezak, obaj po meczu musieli udać się do pobliskiego Opola na konsultacje medyczne. Ostatni mecz sezonu zakończył się nie najlepiej, jednak całą kampanię 2016/17 zakończyliśmy na nie najgorszym 10 miejscu.

Skład Żubrów: Zając - Raszewski D., Stadniczuk T. (63' Gołębiowski), Krawczyk (67' Wróbel), Palica - Bezak, Raszewski M. Perkanowski (81' Woźniak M.), Doniec, Lewkowicz (82' Sabok) - Zioła

Rezerwowi: Nawrot

Facebook

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr 1 - Kolejka 1
Datum So, 11. Sie. 2018 Beginn 17:00
LZS Rudniki
Rudniki
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet