Sparing nr 4

Image

Sparing nr 4 z drużyną Znicza Włochy, pierwszy na naturalnej murawie i pierwszy, w którym trener miał do dyspozycji praktycznie wszystkich piłkarzy, prócz chorego G. Stadniczuka, kontuzjowanych Pukasa i Saboka oraz nieobecnego z powodu pracy Wsóła. Na boisku we Włochach stawiło się 17 zawodników Żubrów. Każdy trener chciałby mieć do dyspozycji tak szeroką kadrę i kłopot bogactwa. Wreszcie mogliśmy zobaczyć na boisku być może pierwszy garnitur Żubrów na mecz otwierający rundę wiosenną. Trzeba przyznać, że zaprezentował się on z bardzo dobrej strony, gdyż do przerwy prowadziliśmy 3:0 po dwóch trafieniach Dońca i jednym młodszego z braci Raszewskich Damiana. W drugiej połowie już w 46' kolejnego gola kompletując hat tricka strzelił Doniec natomiast w 60' do siatki trafił T. Stadniczuk ładnym strzałem w okienko. Gospodarze zdołali odpowiedzieć w 84' golem z rzutu karnego. Wynik spotkania 5:1 cieszy samych piłkarzy, trenera oraz zarząd. Miejmy nadzieję, że nasze wyniki w rundzie będą równie dobre jak ten we wczorajszym meczu ze Zniczem.

Skład Żubrów: Kownacki - Palica(46' Czerwiec), Krawczyk, Nawrot(46' Wróbel), Gołębiowski - D. Raszewski(55' Rolnik), Domalewski(46' T.Stadniczuk), M. Raszewski(78' Dumański), Doniec(70' Perkanowski), Dumański(65' Lewkowicz) - Bezak

Bramki dla Żubrów: Doniec 13',38',46', Raszewski D. 44', Stadniczuk T. 60'

Mecz trwał: 90 minut (2x45')