Sparing nr 3

Image

W niedzielę o godzinie 16 na boisku treningowym w Brzegu, nasz zespół zmierzył się z występującą w klasie A Widawą Wilków. Remis 2:2 w tym meczu nie może cieszyć smarchowickich Żubrów, gdyż gra naszej drużyny już w 11 minucie spotkania została zakłócona przez kuriozalny błąd naszego bramkarza, który wyprowadził Wilkowian na prowadzenie. Żubry odpowiedziały w 38 minucie trafieniem Pawła Bezaka. W drugiej połowie spotkania, obaj trenerzy dokonali zmian w swoich drużynach by przetestować kolejne rozwiązania kadrowe jak i taktyczne. W 65 minucie meczu po raz kolejny to piłkarze Widawy wyszli na prowadzenie, na odpowiedź Żubrów trzeba było czekać aż do 86 minuty gdy po raz kolejny Bezak tafił do bramki strzeżonej przez Smolenia. Mecz, który z pozoru mieliśmy pod kontrolą, okazał się bardzo problematyczny, brak koncentracji i proste błędy sprawiły iż w grę Żubrów wkradło się wiele niedokładności i nerwowości. Pozostaje mieć nadzieję, że w następnych sparingach negatywne aspekty zostaną wyeliminowane a pozytywne utrwalone.

Skład Żubrów: Kownacki - Stadniczuk T.(46' Sławenta), Nawrot(78' Perkanowski), Krawczyk, Gołębiowski(55' Czerwiec) - Bezak, Wsół, Doniec, Domalewski(68' Wróbel), Rolnik(55' Lewkowicz) - Pukas(80' Rolnik)

Nieobecni z powodów osobistych: Dumański, Palica,(to 3 mecz sparingowy na którym nie ma wspomnianej dwójki młodzieżowców, jednak pragnę uspokoić sympatyków Żubrów, chłopaki z nami trenują i będą do dyspozycji trenera w następnym meczu), Raszewski, Zając
Kontuzjowani: Stadniczuk G., Sabok
Mecz trwał: 90 minut

Bramki dla Żubrów: Bezak x2