Siolkowickie błędy

Image

Spotkanie w Siolkowicach przejdzie do historii jako mecz, w którym Żubry nie wykorzystały szansy na zdobycie 3 punktów a także jako mecz błędów naszych piłkarzy i niestety sędziów asystentów widzących spalone których nie było i odwrotnie. Mecz rozpoczął się idealnie dla gospodarzy, którzy w 18' wyszli na prowadzenie. Żubry odpowiedziały w 25' a konkretnie Dumański. Cztery minuty później w 29' Rolnik uderzył z dystansu a bramkarz kiksując podarował nam gola na 1:2. Tak też zakończyła się pierwsza polowa. Na drugą część meczu Żubry wyszły z nadzieją na podwyższenie wyniku, jednak niezrozumiałe decyzje sędziego asystenta który widział spalone których nie było pokrzyżowały plany naszej drużyny. Zdeprymowani takim obrotem spraw nasi piłkarze zaczęli popełniać błędy najpierw przy golu na 2:2 w 66' później przy golu już na 4:2. Bramka na 3:2 to osobna historia przy której swój ewidentny udział miał drugi asystent który puścił metrowego spalonego a gospodarze z tego prezentu skorzystali. Żubry miały jeszcze szansę na zniwelowanie porażki w 84' ale tym razem bardzo dobrze strzał Dońca sparował na rzut różny bramkarz. Wynik 4:2 to ogromny cios dla naszego klubu gdyż widmo spadku zaczęło mocno zaglądać nam w oczy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 2
So, 19. Sie. 2017 17:00
TOR Dobrzeń Wlk
TOR Dobrzeń
4:2 LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 2
19. Sie. 2017
Jemielnica  1  -  1  Lewin Brzeski
Chróścice  4  -  0  Kotórz
Mechnice  5  -  1  Jełowa
Rodło  0  -  5  Rudniki
Piotrówka  5  -  0  Kościeliska
Byczyna  3  -  0  Staroscin
Łubniany  2  -  4  Chrzastowice
TOR Dobrzeń  4  -  2  LZS ZUBRY

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 3
Datum So, 26. Sie. 2017 Beginn 17:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- LKS Naprzód Jemielnica
Jemielnica

Facebook

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet