Siolkowickie błędy

Image

Spotkanie w Siolkowicach przejdzie do historii jako mecz, w którym Żubry nie wykorzystały szansy na zdobycie 3 punktów a także jako mecz błędów naszych piłkarzy i niestety sędziów asystentów widzących spalone których nie było i odwrotnie. Mecz rozpoczął się idealnie dla gospodarzy, którzy w 18' wyszli na prowadzenie. Żubry odpowiedziały w 25' a konkretnie Dumański. Cztery minuty później w 29' Rolnik uderzył z dystansu a bramkarz kiksując podarował nam gola na 1:2. Tak też zakończyła się pierwsza polowa. Na drugą część meczu Żubry wyszły z nadzieją na podwyższenie wyniku, jednak niezrozumiałe decyzje sędziego asystenta który widział spalone których nie było pokrzyżowały plany naszej drużyny. Zdeprymowani takim obrotem spraw nasi piłkarze zaczęli popełniać błędy najpierw przy golu na 2:2 w 66' później przy golu już na 4:2. Bramka na 3:2 to osobna historia przy której swój ewidentny udział miał drugi asystent który puścił metrowego spalonego a gospodarze z tego prezentu skorzystali. Żubry miały jeszcze szansę na zniwelowanie porażki w 84' ale tym razem bardzo dobrze strzał Dońca sparował na rzut różny bramkarz. Wynik 4:2 to ogromny cios dla naszego klubu gdyż widmo spadku zaczęło mocno zaglądać nam w oczy.

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 27
So, 19. Maj. 2018 17:00
LZS Mechnice
Mechnice
3:1 LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 27
19. Maj. 2018
Byczyna  1  -  0  Jemielnica
Piotrówka  2  -  3  Łubniany
Rodło  0  -  3  TOR Dobrzeń
Mechnice  3  -  1  LZS ZUBRY
Chróścice  3  -  1  Chrzastowice
Kotórz  2  -  3  Kościeliska
Jełowa  8  -  2  Rudniki

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 28
Datum So, 26. Maj. 2018 Beginn 17:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- UKS Rodło Wiking Opole
Rodło

Obsada Sędziowska

Mecz: Mechnice - ŻUBRY
Sędzia główny:A. Czpak
Asystent I:L. Bednarz
Asystent II:S. Stemplewski
Pełna Obsada

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet