Hetman rozstrzelał Żubry

Image

Tytuł newsa mówi sam za siebie, Żubry zostały pokonane 5:0 przez drużynę z Byczyny. Braki w podstawowym składzie Krawczyka, Stadniczuka i Kownackiego mocno dały się nam wez znaki. Trudno cokolwiek dobrego powiedzieć o grze naszej drużyny w tym meczu, o ile pierwsza połowa spotkania i wynik do przerwy 0:0 był dobry, to drugą połowę można nazwać koszmarem. Drużyna Żubrów dosłownie i w przenośni nie wyszła na nią z szatni, zawodnicy nie poznawali na boisku siebie a irytacja i jeszcze gorsza gra pojawiała się z kolejnymi traconymi bramkami. Miejmy nadzieję, że z tej bolesnej porażki wyciągną wnioski przed bardzo ważnym spotkaniem z Siołkowicami, gdyż strefa spadkowa ponownie zaczęła nam zaglądać w oczy.

Skład Żubrów: Hrebenek - Palica, Nawrot, Fenik, Gołębiowski - Dumański, Rolnik, Wsół, Perkanowski(72' Grzyb), Domalewski(70' Sabok) - Doniec[k]
Rezerwowi: Krawczyk, Wróbel