Zła passa trwa

Image

 Zła passa naszej drużyny trwa już 3 mecze z rzędu, pierwsza porażka ze Starościnem, sprawiła iż nasz zespół wpadł w mały dołek, który miał skończyć się podczas meczu spotkania z GKSem Grodków. Niestety tak się nie stało przegraliśmy mecz 1:2, który bez problemu powinniśmy wygrać. Ilość tworzonych przez Żubry sytuacji, była spora i wrecz czterokrotnie większa niż rywali, którzy stworzyli sobie bodajże 3 akcje bramkowe z czego wykorzystali 2. Natomiast nasi zawodnicy włączyli chyba tryb z zeszłego sezonu, gdzie akcji pod bramką rywala było multum a goli padało jak na lekarstwo. W sytuacjach do zdobycia gola znajdowali się Domalewski, Rolnik, Doniec, Wsół, Dumański czy Grzyb, goście natomiast trafiali w 24' i 71' i to by było na tyle jeżeli chodzi o zagrożenie pod bramką Kownackiego. Gola honorowego w 91' dla naszej drużyny strzelił zawodnik, który pojawił się na placu gry w 79' Kamil Sabok.

Skład Żubrów: Kownacki - Palica(70' Janczak), Nawrot(66' Czerwiec), Stadniczuk, Gołębiowski - Rolnik, Grzyb(46' Wsół), Perkanowski, Doniec, Dumański - Domalewski(79' Sabok)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 16
So, 10. Mar. 2018 15:00
LZS Śląsk Łubniany
Łubniany
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 15
18. Lis. 2017
Lewin Brzeski  1  -  2  Jełowa
Chróścice  7  -  0  Rudniki
Mechnice  3  -  1  Kościeliska
Piotrówka  4  -  1  Chrzastowice
Łubniany  1  -  9  TOR Dobrzeń
Kotórz  4  -  4  Jemielnica
Byczyna  7  -  1  LZS ZUBRY

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 16
Datum So, 10. Mar. 2018 Beginn 15:00
LZS Śląsk Łubniany
Łubniany
-:- LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Obsada Sędziowska

Mecz: Byczyna - ŻUBRY
Sędzia główny:Radosław Paszek
Asystent I:Janusz Gruszka
Asystent II:Jan Pukajło
Pełna Obsada

Facebook

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet