Zła passa trwa

Image

 Zła passa naszej drużyny trwa już 3 mecze z rzędu, pierwsza porażka ze Starościnem, sprawiła iż nasz zespół wpadł w mały dołek, który miał skończyć się podczas meczu spotkania z GKSem Grodków. Niestety tak się nie stało przegraliśmy mecz 1:2, który bez problemu powinniśmy wygrać. Ilość tworzonych przez Żubry sytuacji, była spora i wrecz czterokrotnie większa niż rywali, którzy stworzyli sobie bodajże 3 akcje bramkowe z czego wykorzystali 2. Natomiast nasi zawodnicy włączyli chyba tryb z zeszłego sezonu, gdzie akcji pod bramką rywala było multum a goli padało jak na lekarstwo. W sytuacjach do zdobycia gola znajdowali się Domalewski, Rolnik, Doniec, Wsół, Dumański czy Grzyb, goście natomiast trafiali w 24' i 71' i to by było na tyle jeżeli chodzi o zagrożenie pod bramką Kownackiego. Gola honorowego w 91' dla naszej drużyny strzelił zawodnik, który pojawił się na placu gry w 79' Kamil Sabok.

Skład Żubrów: Kownacki - Palica(70' Janczak), Nawrot(66' Czerwiec), Stadniczuk, Gołębiowski - Rolnik, Grzyb(46' Wsół), Perkanowski, Doniec, Dumański - Domalewski(79' Sabok)

Poprzedni mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 27
So, 19. Maj. 2018 17:00
LZS Mechnice
Mechnice
3:1 LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY

Poprzednia kolejka

Kolejka 27
19. Maj. 2018
Byczyna  1  -  0  Jemielnica
Piotrówka  2  -  3  Łubniany
Rodło  0  -  3  TOR Dobrzeń
Mechnice  3  -  1  LZS ZUBRY
Chróścice  3  -  1  Chrzastowice
Kotórz  2  -  3  Kościeliska
Jełowa  8  -  2  Rudniki

Tabela Sezon 2017/2018

Rejestracja/Logowanie

Nadchodzący mecz

Klasa Okręgowa Gr. 1 - Kolejka 28
Datum So, 26. Maj. 2018 Beginn 17:00
LZS Żubry Smarchowice
LZS ZUBRY
-:- UKS Rodło Wiking Opole
Rodło

Obsada Sędziowska

Mecz: Mechnice - ŻUBRY
Sędzia główny:A. Czpak
Asystent I:L. Bednarz
Asystent II:S. Stemplewski
Pełna Obsada

Facebook

Mapa dojazdu

Odwiedziny


Powered by LZS Żubry. Design by: joomla 2.5 template  Valid XHTML and CSS.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest
Tweet