Follow Us!

Image

W ostatnim spotkaniu LZS Żubry Smarchowice Śląskie podejmowały na własnym terenie piłkarzy Sokoła Niemodlin, niestety po 90 minutach gry to goście mogli cieszyć się z końcowego sukcesu wywożąc ze Smarchowic upragnione 3 punkty.

Spotkanie to było o tyle ważne iż walka toczyła się tutaj pomiędzy drużynami, które walczą o utrzymanie. Mecz z cyklu o 6 punktów. Zespół gości od pierwszej minuty ruszył do ataku uzyskując bardzo szybko przewagę nad Żubrami, u rywala było widać gołym okiem chęć zaangażowanie i dużą walkę o uzyskanie satysfakcjonującego wyniku oraz wygranej. Drużyna sokoła przewagę nad naszą ekipą zyskała przede wszystkim prowadząc ataki skrzydłami i dokładnie dośrodkowując co w 43 minucie na bramkę zamienił napastnik gości Kamil Niegiel ustalając wynik pierwszej połowy na 1:0.

 

 Druga połowa to dalsza dominacja przyjezdnych. Po jednej z kolejnych akcji, Dawid Dulski celnie dośrodkowuje do Kamila Niegiela, który wychodząc na czystą pozycję, zostaje sfaulowany w polu karnym co skutkuje podyktowaniem rzutu karnego. Na bramkę zamienia go Klaudiusz Szczepańczyk (68 minuta) podwyższając wynik spotkania na 2:0.

Żubry podrażnione takim obrotem spraw, próbowały się odgryźć, jednak dobre sytuacje można policzyć na palcach jednej ręki. W 82’ sędzia odgwizduje rzut karny dla naszego zespołu, do 11 stki podchodzi Kamil Hołub i niestety nie zamienia jej na gola trafiając wprost w rzucającego się bramkarza gości.

Wynik meczu nie napawa optymizmem przed kolejnym trudnym spotkaniem z grającą o utrzymanie Krośnicą. Ponadto 4 żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Stadniczuk i nie będzie mógł zagrać we wspomnianym meczu.

 

 

 

 

Mapa dojazdu

Mecz LZS Śląsk Łubniany vs LZS Żubry za
 Historia spotkań
Toggle Bar