Piotrówka zdobyta

Image

Powroty do składu, nieoczekiwane zmiany, hat trick czy gol dający zwycięstwo w 84' z takimi emocjami na meczu z odległą o 100 km od Namysłowa Piotrówką mieliśmy do czynienia. Do pierwszego składu powrócili M. Raszewski, T. Stadniczuk i M. Wsół, jednak tylko ten pierwszy z nich grał na swojej naturalnej pozycji, gdyż Wsół zastępował kontuzjowanego Kownackiego na bramce :), a T. Stadniczuk swojego brata Grzegorza. Na prowadzenie pierwsza wyszła nasza drużyna za sprawą Szramskiego, który do siatki rywala trafił w 19'. Gospodarze nie pozostali nam dłużni i szybko trafili dwie bramki najpierw w 23' a póżniej w 33', można powiedzieć że gole padały w pierwszej połowie co 10 minut gdyż w 43' K. Hołub doprowadził do wyrównania na 2:2. Nie zamierzał on zwalniać tempa także w drugiej połowie, gdyż szybko dołożył kolejne dwa gole w 47' i 49' spotkania i prowadziliśmy 2:4. Jednak zbyt mocno nasi zawodnicy się rozluźnili, gdyż w 74' i 77' piłkarze Piotrówki doprowadzili do wyrównania. To podrażniło naszych piłkarzy i dobrze na nich wpłynęło gdyż w 84' gola na 4:5 strzelił P. Doniec a wynik do końca nie uległ zmianie, tym samym przerwaliśmy pasmo 5 porażek z rzędu.